2726
عنوان

کی تیبا داره؟

189 بازدید | 15 پست

میخام برا خودم یه تیبا بخرم کیا تیبا دارن بچه ها یک بهتره یا دو 

معایب و مضراتشو میشه بگید ممنون❤️❤️

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 2 دارم .راضیم خیلییی

راست میگی؟معایبش چیه دو فکر کنم برا خانوما خیلی خوبه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
ما تازه گرفتیم یکشو عالیه خدایی

چند مبارکه عزیزک

ماتیبا ۲ داریم ۲ سال  خیلی ازش راضی هستیم

صندوقش کوچیک نیست؟

والاباباازین ثبت نامیاگرفت ی زمانی درش بسته نمیشدچرا؟واسه ماخوب بودبازواسه خالمشون بایدب یکی ازبیرون میگفتیم ک عموبیامحکم دروببندشایدبسته بشه😂😂😂

وای یه بارجاتون خالی ازحرم میومدیم بیرون بچموطرف درخوابوندم خودم ابنطرف یکودربازشد وای وحشتناک بوددیگخ بادستم خم شدم درونگه داشتم تاجای مناسب نگه داشتیم

والاباباازین ثبت نامیاگرفت ی زمانی درش بسته نمیشدچرا؟واسه ماخوب بودبازواسه خالمشون بایدب یکی ازبیرون ...

🙁🙁🙁

2706