2733
2734
عنوان

تک شریان بودن بند ناف

6195 بازدید | 43 پست

سلام من امروز رفتم سونوی آنومالی همه چیز خوب بوداما گفتن بندناف جنین تک شریانه باید اکوی قلب بدم خیلی نگرانم بعداینهمه سختی ودوتا سقط حالم خیلی خرابه کسی بوده مثل من باشه نینیش دنیااومده باشه؟توروخداجوابمو بدین خیلی نگرانم

خداجونم شکرت❤❤❤
عزیزم فک کنم خونرسانیش کمترازبقیه جنیناس.به فکر یه دکتر خوب باش که بهت دارو بده واسه خونرسانی بهتر.. ...

الانم دارم انوکساپارین ۶۰۰۰ استفاده میکنم

خداجونم شکرت❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی نگرانم دارم خفه میشم بخدا

نگران نباش عزیزم اینجوری به نی نی استرس میدی.شاید داروهای بیشتری بهت بدن واسه خونرسانی بسپار بخدا وائمه.اینماه ماه خیروبرکته صلوات نذرکن واسه سلامتی نی نی

نگران نباش عزیزم اینجوری به نی نی استرس میدی.شاید داروهای بیشتری بهت بدن واسه خونرسانی بسپار بخدا وا ...

ممنون عزیزم بخاطر دلداریت واسم دعا کن توروخدا

خداجونم شکرت❤❤❤
2738
انشاالله نی نی گلت صحیح و سالم بیاد توی بغلت. برای منم دعا کن بعد نه ماه سختی کشیدن بچم سالم باشه. د ...

فدات عزیزم انشالله فرشته ات صحیح وسالم بدنیا بیاد خدای نکرده مشکلی داره؟

خداجونم شکرت❤❤❤
یک هفته اس سونو بهم گفته گشادی شدید در ناحیه بطن مغز داره

الهی بگردم انشالله چیزی نیست واشتباه تشخیص دادن ازته دلم دعا میکنم صحیح وسلامت باشه انشالله ناراحت نباش عزیزم استرس واسش خوب نیست

خداجونم شکرت❤❤❤
الهی بگردم انشالله چیزی نیست واشتباه تشخیص دادن ازته دلم دعا میکنم صحیح وسلامت باشه انشالله ناراحت ن ...

سه تا سونوی مختلف رفتم و تایید کردن. گفتن اگه سنش کمتر بود ختم بارداری میدادیم که نمونه اما الان دیره. دعام کن دوستم  

هنوزم میشه عاشق بود...
سه تا سونوی مختلف رفتم و تایید کردن. گفتن اگه سنش کمتر بود ختم بارداری میدادیم که نمونه اما الان دیر ...

عزیز دلم خیلی ناراحت شدم .درمان حتما داره انشالله دنیا بیاد دنبال کاراش برو.چطور زودتر نفهمیدن؟

خداجونم شکرت❤❤❤
2706