2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتره یه موقع که رد شد پریودتون و آروم بودید توجیهش کنید...چنتا سرچ دقیق کنید و بهش نشون بدید که متوجه بشه تمارض نیست و منحصر به فرد شما نیست...بعد به دورانpns که رسیدید هم خودتون از بحث و اصطکاک دوری کنید هم بهش یاداوری کنید که ایشون هم متوجه باشن که عصبی بودن و بی قراری شما علتش هورمونیه و به جای گارد گرفتن حمایتتون کنه...

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!
2731
کارش نمیشه کرد تازه من وسطش افسردگی شدید هم میگیرم  براش توضیح بده چرا اینجوری هستی  دی ...

بخاطر اینکه کم میاد دیدنم باهاش دعوا کردم... چرا سعی نمیکنه درکم کنه و از حرفام ناراحت نشه آخه؟

بهتره یه موقع که رد شد مریودتون و آروم بودید توجیهش کنید...چنتا سرچ دقیق کنید و بهش نشون بدید که متو ...

کمبود محبت شدید میگیرم،  بعد هی میبینم بهم محبت نمیکنه هی بهش طعنه و کنایه میزنم و بعد اون قهر میکنه... هروقت بهش گفتم که پریودی فلان و بهمانه میگه تلقینه 

2738
منم اینطوریم هر وقت بحثمون شده روز بعدش پریود شدم😐😡

خ پشیمونم از انتخابم... تو خونواده ما زن فحشم بده مرد قربون صدقش میره... بخصوص اگه بدونه پریوده که دیگه اصلا ناراحت نمیشه... امامن حق ندارم حتی بهش غر بزنم

کمبود محبت شدید میگیرم،  بعد هی میبینم بهم محبت نمیکنه هی بهش طعنه و کنایه میزنم و بعد اون قهر ...

واس همین میگم با منبع موثق بهش بگو ...اونم وقتی که اوضاع گل و بلبله...تو دعوا و درگیری قبول کردنش و حق دادنش به تو سخته

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!

من هرماه بحثو دعوا داریم سر پریودیم و هرچقدرم براش توضیح میدم باز ماه دیگه همون آشو همون کاسه ...اصن سر پریودیه من شوهرم بیشتر عصبانیو اعصاب خوردکن میشه...الانم که باردارم اون حساس ترو دل نازک تر از من شده...کلا برعکسه...هورمونای من روی اون تاثیرمیذاره فک کنم😁...😦😰😧

کاش تورو از روز اول مث امروز میشناختم😔
کارش نمیشه کرد تازه من وسطش افسردگی شدید هم میگیرم  براش توضیح بده چرا اینجوری هستی  دی ...

والا منکه میگم نیاد ولی از همیشه زودتر میاد پیشم که مثلا دلجویی کنه بدتر میکنه😂😂😂

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
2706