2726
عنوان

درمان جوش صورت رو براتون گذاشتم😍😍

11259 بازدید | 19 پست

سلام دوستان عزیز

این مطلب رو براتون گذاشتم چون فکر میکنم خیلی ها میتونن ازش استفاده کنند. چون خودم از جمله کسایی هستم که نزدیک سه ساله درگیر جوشهای صورتم هستم .و میشه گفت همه راههای درمان رو رفتم به جز خوردن راکوتان که خیلی عوارض داره و با این وجود امکان برگشت جوش هم وجود داره.چند دوره تتراسایکلین خوردم ولی به محض قطع کردنش جوشهام برگشت، زالو درمانی رفتم ،حجامت کردم،طب سنتی رفتم ، چندین بار از این کرمهای ضد جوش استفاده کردم و خلاصه خیلی کارها کردم و خوب نشد . سری آخر سیر درمانی رو شروع کردم بهتر شد ولی خوب نشد. 

حالا راهی رو که دارم می رم خواستم به اشتراک بزارم شاید کمک حال خیلی ها باشه.

جوش صورت یا بخاطر کبد هست یا غلظت خون و یا هورمونی هست.

من صبحها دمکرده عناب و زرشک سیاه رو  ناشتا می خورم . عرق مخصوص کبد رو روزی یه استکان می خورم . شبها هم یه استکان بید کاسنی و رازیانه می خورم .قبل از ناهار و شام هم یه قاشق رب انار ارگانیک . و در نهایت روزی یکساعت روغن چای اصل و شبها هم قبل خواب روغن ارگان اصل رو به صورتم میزنم. عاشقشونم عااااااالین . 😍😍😍 

امیدوارم بخونین و استفاده کنین . موفق و پیروز باشید 💪💪💪💓💓

عشق است بدنسازی ..... به هر فرم و استایل بدنی میتونی برسی. فقط کافیه اراده کنی و بخای 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من منافذ صورت دارم براش راهکار نداری؟ 

ماسک سفیده تخم مرغ رو بزار بیست دقیقه 

عشق است بدنسازی ..... به هر فرم و استایل بدنی میتونی برسی. فقط کافیه اراده کنی و بخای 

عرق مخصوص کبد چیه؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
من منافذ صورت دارم براش راهکار نداری؟ 

من جوز هندی با ماست زدم تقریبا دو هفته زدم تا الان حس میکنم کوچکتر شدهه

یه بار ترکیده شدم، فکر کنم در آینده هم ترکیده شم بازم چون بلد نیستم جلو زبونم رو بگیرم همش حرف سیاسی میزنم😐 درسته پسرعمه زام اما دخترم👩🏻👩🏻👩🏻با کاربری که ترکیده شد تو تاپیک اولم کلی خانوم مهربون اومدن راهنماییم کردن دستشون دردنکنه، تو اولین تاپیک این کاربری چندنفر فکر کردن کارآگاه هستن نذاشتن کمکم کنن اما مشکلم حل ش
عرق مخصوص کبد چیه؟

شامل بومادران،پنیرک،شانزه،گزنه هست من از مغازه ارگانیک تهیه میکنم 

من جوز هندی با ماست زدم تقریبا دو هفته زدم تا الان حس میکنم کوچکتر شدهه

ارگان اصل عااااالیه جوشهارو خشک میکنه برای جوانسازی پوست هم عالیه

جوش سرسیاه چی ؟؟😭😭

همین رو که گفتم برین ،عااالی جواب میگیرن بخصوص روغن چای و ارگان اصل رو بگیر و بزن

2706