2726

دختر 12 روزه م از دیشب نفخ و دل پیچه داره همش به خودش میپیچه و گریه میکنه چکار کنم 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    

شکمشو در جهت عقربه های ساعت ماساژ بده، با احتیاط روی دستت دمرش کن و راه ببرش، اگه بهتر نشد پوشکشو باز کن با انگشت یه کوچولو مقعدشو ماساژ بده 

انشاءالله که بهتر بشه خودتم غذای نفاخ نخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رازیانه دم کن بخور میره تو شیرت بهش میرسه

هیچ نوع حبوبات و لبنیات و مرکباتی نخور

گیاه کلپوره اگر داری خیس کن آب زیرش رو بخور خیلی خوبه

کلا باید رعایت کنی تا زمانی بهتر بشه

اگرم ادامه دار شد ببرش دکتر زیر نظر دکتر قطره پدی لاکت و کولیک بهش بده

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2728

سلام عزیزم

قدم نو رسیده مبارک

من هم با این مشکل مواجه بودم،دکتر دخترم شدیدا مخالف دارو بود اما بخاطر این مشکل قطره ی کولیف داد که گیاهیه،رازیانه و شوید و نعناس،چون زیر دوماهه۵قطره صبح و ۵قطره شب بده با چند قطره آب جوشیده ی سرد قاطی کن،عالی بود.

البته بچه ی من توی دوماهگی باز درداش اومد که دکترش ده قطره صبح و ده قطره شب نوشت و یه قطره ی دیگه هم داد که ظهرها۵قطره تا۵روز دادم خوب شد.

شکمش هم با کهنه ببند که گرم بشه

اگه گریه هاش شدت داشت برعکسش کن شکمش رو دستت باشه اروم بزن پشتش و راه ببرش

نترس بغلی نمیشه،اصلا هم چیزای بادار یا سردی نخور،مخصوصا خیار و لبنیات

عسل واب جوش و زعفرون و نبات هم بجشون و بخور اگه طرز تهیه اش رو بلد نیستی خواستی بگو بگم

همانند دریا هر که از حدش گذشت غرقش میکنم.  
سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک من هم با این مشکل مواجه بودم،دکتر دخترم شدیدا مخالف دارو بود اما بخا ...

ممنون از راهنمایی ت عزیزم ... اگه لطف کنی بگی  ممنون میشم عزیزم 

نبات رو بزار با اب بجوشه تا اب بشه وبعد زعفرون وبعد عسل رو قاطی کن بزار غلیظ شه با چایی یا میتونی قاشق قاشق ازش بخورهم شیرت زیاد میشه

هم دوستت رو‌جمع میکنه و هم گرمیش بچه رو و هم شیرت قوی میشه

هنوز دل پیچه داذه؟

همانند دریا هر که از حدش گذشت غرقش میکنم.  
ببخشید  پوستت رو جمع میکنه،گوشیم خودش کلمات رو عوض میکنه بهتر نشده؟ تاپیکتون مال دو روز پیشه

ببخشید فرصت نکردم جواب بدم دلپیچه ش کمتر شده ولی هنوز داره