2410
2553
عنوان

تخم شوید برای باز شدن دهانه رحم

4492 بازدید | 18 پست

سلام خانما من هفته ۳۹ هستم و میخام ک برای باز شدن دهانه رحمم از تخم شوید استفاده کنم کسی بوده ک تو بارداری خورده باشه؟ضرری برای جنین نداره؟چقدر دم کنم؟کسی اطلاعات داره ممنون میشم کمک کنه

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر وعده نصف ق چايخوري  من والا يك هفته خورردم با زعفران هييييچ اثري نداشت كلي ورزش و ايناهام ك ...

عه فایده نداره؟شما ک ۳ هفته وقت داری حالا

2720

من تخم شوید رو نمیدونم،ولی خیلی مراقب باش .

من روز های اخر بارداری شدیدا بدنم کهیر زده بود،مامانم و مادرشوهرم تند تند خاکشیر درست میکردن میگفتن خنک بخور،یه بار ک خیلی خوردم نیم ساعت بعدش کیسه آبم ترکید

من هم یک قاشق مرباخوری تو یه لیوان آب دم میکرد و میخوردم... خوب بود 41 پر بدون درد دهانه رحمم 5 سانت باز بود نمیدونم چرا من دردم نمیگرفت. با امپول فشار دردهام شروع شد.

2714
من هم یک قاشق مرباخوری تو یه لیوان آب دم میکرد و میخوردم... خوب بود 41 پر بدون درد دهانه رحمم 5 سانت ...

خخخ خوشبحالت ک بدون درد ۵ سانت باز شده

طبیعی ریسکش بالاس ممکنه درد رو بکشی آخر سزارین شی. خدا واسه هیچکی نیاره.. هم قبلش درد میکشی و کلی ا ...

اره خیلی سخته خدا خودش کمک کنه

2706