2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پشت قوطی نوشته چند ماهگی چه قدر بخوره ولی به نظر من چرطه من که درست میکردم نمیخورد میریختمش دور بعد خودم براش سه پیمونه تو ۹۰سی سی اب درست میکردم میخورد تاته درکل تازه تازه بهش بده اینقدردرست نکن که بمونه ترش بشه بریزیش دور

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
2728
هر دوساعت ۶۰ تا البته الان ۸ ماهشه همونه

چطورمیشه همچین چیزی من دخترم هشت ماهگی ۱۵۰سی سی اب با پنج پیمانه شیر خشک میخورد

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 

نه پسر من هنوز هر دوساعت ۶۰ تا البتهاز ۵ ماه کمکی میدم

الانم ۴ وعده کامل میدم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

چند وعده شیر میخورد؟؟

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2738

برای دختر من تعداد پیمانه هایی که درست میکردم تقریبا برابر با ماه تولدش بود...آخر سه ماهگی (۳ ماه و سه چهار هفته)۳ پیمانه درست میکردم..اما گاهی هم ۲ پیمانه بیشتر نمی خورد...فواصل زمانی هم حدود هر ۳ ساعت بود...اگه کمتر خورده بود هم زودتر بهش میدادم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
چند وعده شیر میخورد؟؟

زیاد درروز شیر میخوره دوتا روز دوتا شب البته غذاهم بهش میدم

زیاد درروز شیر میخوره دوتا روز دوتا شب البته غذاهم بهش میدم

خوشبحالت من آرزو به دل موندم یه بار این شیشه رو پر کنم اوایل هم هر یه ساعت ۳۰ تا میخورد

خوشبحالت من آرزو به دل موندم یه بار این شیشه رو پر کنم اوایل هم هر یه ساعت ۳۰ تا میخورد

نگران نباش عزیزم بچها به مرور زمان اشتهاشون درست میشه مولتی بهش میدی اخه اشتها اوره ؟غذا میخوره؟

نگران نباش عزیزم بچها به مرور زمان اشتهاشون درست میشه مولتی بهش میدی اخه اشتها اوره ؟غذا میخوره؟

اره میدم

صبحانه حدود ۹۰ سی سی حریره بادوم میدم

یک ساعت بعدش ۶۰ تا شیر

دو ساعت بعدش سوپ ماهیچه حدود ۱۲۰ سی سی

تا عصر دوتا ۶۰ تا شیر میخوره

عصرونه سرلاک

تا شب دوتا ۶۰ تا شیر 

شامم سوپ 

از غذای خودمون هم میدم

اره میدم صبحانه حدود ۹۰ سی سی حریره بادوم میدم یک ساعت بعدش ۶۰ تا شیر دو ساعت بعدش سوپ ماهیچه حدو ...

خوب جای نگرانی نداره حالا دختر من غذا کم میخوره ولی شیر زیاد بچه شما غذا بیشتر میخوره برعکسش دقیقا

2706