2726

جوانی مادرش را پیش دندانپزشک برد ؛ دندانپزشک از او خواست تا رنگ مناسب دندان انتخاب کند

پسر گفت : هررنگی میخواهی بگذار چون این پیرزن /است و بزودی می میرد.

بعد از یک هفته جوان مرد .

سبحانک ربی ما اعظمک

💌💌💌💌💌

ابراهیم تنها پسرش را برای قربانی آماده می کرد

چاقویش را تیز کرد و آماده قربانی شد واسماعیل میگفت : به آنچه فرمان داده شدی عمل کن

و هردوی آنها نمیدانستند که قوچی در بهشت 500 سال قبل برای این لحظه مهیا است.

* پس به پروردگارت اعتماد کن *

💌💌💌💌💌

هنگامی که نوح دعا کرد:

" انی مغلوب فانتصر "

گمان نمیکرد الله متعال بشریت را بخاطرش غرق کند و همه اهل زمین غرق میشوند الا او و کسانی که همراهش در کشتی بودند.

💌💌💌💌💌

موسی گرسنه شد و صدای فریادش تمام قصر را پر کرده بود و سینه هیچ زنی را نمیگرفت ؛ همه این گریه ها بخاطر زنی بود که پشت رودخانه مشتاق دیدار پسرش بود و لطف و رحمتی از رب العالمین به او و پسرش

💌💌💌💌💌

ظلمت و تاریکی بر یونس چیره شد وقتی عذر خواهی کرد و صدا زد:

* لا اله الاانت سبحانک انی کنت من الظالمین*

الله تعالی فرمود : او را استجابت کردیم واز غم و اندوه نجاتش دادیم

* پس به پروردگارت اعتماد کن*

💌💌💌💌💌

پیامبر اسلام صل الله و علیه والسلام  روی فرش غمگین و ناراحت به پشت خوابیده بود

پروردگارش به جبرئیل دستور داد

تا او را به آسمان بالا ببرد تا پیامبران او را آرامش دهند

💌💌💌💌💌

زمانی که خداوند یوسف را از زندان بیرون آورد

صاعقه ای نفرستاد تا دروازه زندان را از جا بکند و به دیوار های زندان امر نفرمود تا راه را بسوی یوسف باز کند

بلکه خوابی را در آرامش شب به ذهن پادشاه خوابیده فرستاد

💌💌💌💌💌

به پروردگارت اعتماد کن و دستانت را عاجزانه بالا ببر و بدان بالای هفت  آسمان پروردگار حکیم و کریم است

💌💌💌💌💌

ماگروهی هستیم که اگر دنیا برایمان سخت و تنگ شد درهای آسمان برایمان گشوده می شود

پس ؛

* چگونه ناامید می شویم ...؟ *

💌💌💌💌💌

وقتي كه به پروردگارت اعتماد كردي و با تمام اميد او را  بر حق خود قرار دادي ؛ هيچ ترس و هراس و نگراني بر خود راه مده كه او برترین و بهترين كارساز بندگانش هست.

حسبنا الله و نعم الوكيل

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2372221/گزيده-هايي-از-قوانين-جذب

دوستاي عزيزم اينجارو حتما بريد بخونيد مفيده

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2372221/گزيده-هايي-از-قوانين-جذب

هركي نااميد شده كارش گره خورده حتما تا اخرشو بخونه كمكش ميكنه گاهي تغيير تو افكار باعث پيشرفت و پيروزيه

2728
من قانع نشدم اولی که اجلش رسیده بود بقیه هم پیامبر بودند سابقه لطف خدا با پیامبران مشخصه 

يعني به خدا اعتماد نداري؟

اونا پیامبر بودن عزیز دردونه اای خدا ما کجا هیچچچچ

🤔☹️

سلاااام گلفام جون

من ترانه 1919 بودم نفر 18 ختم

تورو خدا لینک اون تاپیک رو بده من بیام سه روزه از ختم جا موندم کاربریم بی دلیل رفت 

مجبورشدم با این کاربری جدید که ساختم دوباره بیام سایت

تورو خدا هر چه زودتر لینکو بده که دیوونه شدم خواهش میکنم عذاب وجدان دارم عقب افتادم از ختم

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️

گلفام چه بلایی سر تاپیک دعا اومده

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
سلاااام گلفام جون من ترانه 1919 بودم نفر 18 ختم تورو خدا لینک اون تاپیک رو بده من بیام سه روزه از ...

سلام عزيزم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2243377/دعاي-جمعي-جهت-بچه-دارشدن

2706