2733
2734

من خودم از کرم مرطوب کننده adra ultrasoft استفاده میکنم پوستمم خشک 

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آب رسان جن کیو

خط چشم مای

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2731
2738

مرطوب کننده فیروز .. پرایمر آیسل... کرم پودر مک ومیبلین... پودر فیکس اووتی ..پنکیک مکس فاکتور ... کانسیلرفلورمار ..کلاسیک هم مدل قلمدارش خوب ولی جدیدا نیس با کاور بالا بخاین میبلین خوب ..... رژ گونه کرکتر و نواهارا ... رژ لب هم از مارک های مختلف اووتی مک هدی بیتوی ویولت مدادی هم هر مارکی بود ...خط چشم فلورمار مداد چشم فلورمار اینا اصلش باشه قیمتش مناسبه .. ریمل ایزادورا و اپکس باهم میزنم مداد اپکس خیلی مشکیه و ضد حساسیت ولی به چشم من. اذیت میکنه ....مژه مصنوعی هم من یه مارک گرفتم خیلی نچرال بود ولی جعبه اش انداختم دور مارکش نمیدونم ... برای هایلایتر هم یه مارک ارزون دارم نمیدونم چیه ..پالت سایه ام دوتا چهار تایی کارکتر دارم که شاین هس  یه پالت بزرگ هم دارم که رو جعبه مارکش نیس فقط رو کارتونش بود که یادم نیس چی پارسال گرفتم احتمالا فیک هس ولی همه رنگ دارن مات داره شاین داره ..اون موقع 60تومن گرفتم فیک هس ولی من راضی ام خوبه

مرطوب کننده فیروز .. پرایمر آیسل... کرم پودر مک ومیبلین... پودر فیکس اووتی ..پنکیک مکس فاکتور ... کا ...

🤩 ای جانم عزیزم مرسی

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁
2706