2726

سلام من زیاد تلویزیون نمیبینم ولی میخوام به جای گوشی یکم از زمانم با تلویزبون از این به بعد بگذرونم برنامه مفید و اموزنده اگه میبینید معرفی کنید ممنون 

زیاد اهل فیلم و سریال نیستم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

من کلا تی وی نمی بینم. ولی قبلا شبکه 4 میدم بعضی برنامه هاشو. یا برنامه های هنری و اشپزی اگه علاقه داری. فرم برنامه ها تغییر کردن خیلی بی محتوا شدن. همش وسط یه موضوع تخصصی چرت می گن و ...

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبکه ۴ برنامه های علمی مثل چهارسو علم و فلسفی مثل معرفت  شبکه سلامت هم شبها درباره توانمندی مغز و ذهن برنامه جالبی میده اسمشو یادم نیست

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2728