2737
2734

دخترم شیرامریکایی  الکر میخوره.مخصوص بچه های هایپو الرژن هست.از بعد عید گفتن هنوز شیر نداریم هی امروزا فردا کردن.چندتا قوطی داشت که دیگه تموم شد.تا ظهر منتظر بودم شوهرم باشیر بیاد که گفت داروخونه گفته هنوز اصفهان نیومده.انگار سطل اب یخ ریختن رو سرم.دیگه گریه امونم نداد.دخترم الرژی شدید داره و هنوز شیر الکر بهترین چیزیه که میتونه بخوره و معدش تحمل کنه.یعنی بگم به گندم جو ذرت بادام خرما مغزجات سیب موز شیره سیب زمینی هویج عدس تخم مرع لبنیات الرژی داره.با چی سیرش کنم از صبح تا شب سوپ گوشت و برنج و فرنی؟از همونی که میترسیدم به سرم اومد😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از تهران سفارش بده

بزن تو نت ببین کدوم فروشگاه ها یا داروخانه ها دارن یه کارتون سفارش بده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

از داروخانه های شهر هی دیگه سراغ بگیرید.مثلا تهران.فکر کنم هزینه اش رو بدید براتون ارسال میکنن

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

عزیزززم چی میشه ک این حساسیتا ایجاد میشه؟تو بارداری رعایت نکردی؟

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم

عزییییزم شدیدا درکت میکنم پسر خودمم الرژی داشت و نوترامیژن میخورد و کابوس همیشگیم قحطی شیرش بود

به امید خدا که تا فردا برسه شهرتون و خیلی زود الرژی کوچولوت کامل برطرف شه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
من اصفهانم تهرانم کسی رو ندارم

فوقش همسرتون برن تهرام بخرن و بیان

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2706