2410
2553
عنوان

من نمیدونم چیکار کنم داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 43 پست
تجربی الان هوشبری 

زیست چجور میخوندین؟من واقعیت اکثر همکلاسیام مشاور و ازمون میرن ازشونم سوال میکنم محل نمیدن یعنی سی نفر تو کلاسمونه به من محل نمیدن حرفایی که در موردم میزنن اینه که دیوونه ام دقیقا من موندم خب چرا اینجورین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم چرا حافظه ام سنگ شده اصلا میخونم نمیتونم حفظ کنم

چون استفادت از اینترنت زیاده و شبا احتمالا دیر میخوابی و مدامم ب خودت تلقین میکنی که حافظت خوب نیس

من الان یه بچه 8 ساله دارم و تو دنیا کسی پیدا نمیشه از من حافظش ضعیف تر باشه. ولی بهت قول میدم کنکور 99 تجربی من جزء رتبه های دو رقمیشونم

شبا 10 بخواب صب ساعت 4 بیدار شو. صبونه ارده رو با عسل قاطی کن بخور و بشین پای درست. حافظت ده برابر میشه

کمم ب خودت تلقین کن که حافظم ضعیفه امکانات ندارم

همیشه اینو بدون برا موفق شدن فقط یه دلیل وجود دارم و اونم خواستنه و برای موفق نشدن هزار دلیل

مگه هرکی تجربیه رشتش باید دکتر بشه ؟ اگر انقدر دلت میخواد باید خیلی درس بخونی پس 

خب پدرم کارگره نباید رو سیاهش کنم از طرفی دخترعموهام دانشگاه رفتن منم باید رشته تاپ قبول شم 

2720
زیست چجور میخوندین؟من واقعیت اکثر همکلاسیام مشاور و ازمون میرن ازشونم سوال میکنم محل نمیدن یعنی سی ن ...

زیستو باید از پایه دقیق موبه مو بخونی 

قیدا خیلی مهمن

ترکیب کن. هر کلمه ی آشنایی ک پیدا کردی برو بگرد ببین کجا دیدیش

از کتابخونه کتاب تست ای کیو بردار تست بزن تحلیل کن

و مرور فراوون. زیست واس همه فراره نگران نباش. همینا رو ک گفتم اجرا کن قطعا از همشون جلو میزنی

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
چون استفادت از اینترنت زیاده و شبا احتمالا دیر میخوابی و مدامم ب خودت تلقین میکنی که حافظت خوب نیس ...

خودتون چند ساعت در روز درس میخوندین؟کلا چجور صفر تا صد دلیل موفقیت تون چی بود؟

2714
مدرسه من میرم چند ساعت بخونم 

شبا ساعت 10 بخواب 4 صب بیدار شو تا 7 صب بخون. ظهرم که برگشتی از ساعت 3 بشین پای درست و تا 10 بخون. این وسط هم 2 ساعت برای شام و استراحتای بین درسیت بر اساس حال و هوات در نظر بگیر. کلا میشه 8 ساعت

روزای تعطیلتم 12 ساعت حداقل بخون. بعدشم تابستون رو که کلا تعطیلی . بارتو باید تو تابستون ببندی. هدرش بدی و بگی حالا وقت هست کنکورتو باختی

شبا ساعت 10 بخواب 4 صب بیدار شو تا 7 صب بخون. ظهرم که برگشتی از ساعت 3 بشین پای درست و تا 10 بخون. ا ...

روزای امتحان هم درسی که امتحان دارم بخونم یا برنامه اجرا کنم؟