2737
2734
عنوان

سفالیک بودن جنین در 18 هفته

18545 بازدید | 28 پست

18 هفته و یه روز رفتم غربالگري دوم، نوشته جنین حالت سفالیک داره،  خطرناکه؟ 25 ام نوبت دکتر دارم خیلی نگرانم، اخه من سرکلاژم شدم، از زایمان زودرس میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم طبیعی. یعنی سرش پایین. برای من که بریچ هست کمی درد داره یعنی نشسته. حالتش در هفته های اخر مهم هست که باید سفالیک باشه ، اونم برای طبیعی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2738
عزیزم طبیعی. یعنی سرش پایین. برای من که بریچ هست کمی درد داره یعنی نشسته. حالتش در هفته های اخر مهم ...

عزیزم هفته چندی؟

من توی هفته ۲۱ هستم و بچم بریچه 

الانو میگی درد داری موقع نشستن؟یا اخرای بارداری رو میگی؟

یعنی از ماه چهارم سر بچه ممکنه پایین بیاد؟ اخه یه جا خوندم بچه سفالیک باشه دیگه نمیچرخه به حالت بریچ ...

نه بابا. من تقریباً ۱۳ بار سونو شدم. اوایل همه اش سفالیک بود. هفته ۳۵ بریج شد و تا آخر هم همونطور موند.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706