2737
2734
ماهم تو اموزشگاه همینو تدریس میکتنم بر ا بزرگا هم تاپ ناچ ..فامیلی کتاب خ خوبیه

اها شما مدرس هستيد

چه

خوب

اخه تو اموشگاه قبليم كتابlets go داشتيم كه فوق العاده مبتدئ بود

بعد الان اموزشگاه مو. عوض كردم كلاس فاميلي ميخونم

شما دبیر زبان هستی ؟؟؟ این استادی که گفتم خیلی خوب و دقیق درس میداد. .... که من یع مدت ترک کردم درس ...

نه من دبیر مدرسه نیستم ولی تو اموزشگاه درس میدم ... برا نوجوانان .. گفتم اگه پایه زبان نداری من یه ذره برات پایه سازی کنم رفاقتی ... بعدش بری پیش همون استاد که هزینه اتون زیاد نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه من دبیر مدرسه نیستم ولی تو اموزشگاه درس میدم ... برا نوجوانان .. گفتم اگه پایه زبان نداری من یه ذ ...

واقعا دمت گرم به معرفتت 😗.... چون کتابهای همین دبیر رو چندسال پیش نگهداشتم بهش گفتم کمتر باهام حساب کنه و قراره بهم جواب بده. .... اگر سر قیمت توافق نکردیم چشم مزاحمتون میشم رفاقتی😉😉😗😗😗😗

بيچاره دوستام  هرچي بهشون ميگم أين كتاب خوب نيست ولي باز تو همون اموزشگاه هستند

سلام از چه لحاظ کتاب خوبی نیست ؟

آخه منم بچم نه سالشه خواستم آموزشگاه ثبت نامش کنم ،همین لتس گو رو اموزش دارن

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2738
جدی ؟؟؟؟؟؟ من هرچقدر با خودم کلنجار میرم نمیتونم درک کنم هفته ای یه ساعت هم باشه ، ماهی میشه چهارصد ...

ما دوره ی آنلاین گذاشتیم برای مقدماتی بزرگسال با قیمت پایین که هیچ مشکلی واسه کسی نباشه فقط هشتاد هزار تومن یک ماه یک ترم،دوست داشتین اطلاع بفرماین شرکت کنین

کلاس های رایگان ترجمه داستان انگلیسی

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به آسانی جهت مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و نیز دوره های جنرال آمادگی پیدا خواهید کرد تجربه ثابت کرده که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته آموزش خواهید دید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیشتر از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف کمک خواهیم نمود و همچنین به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند میباشیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج