2737
2734
عنوان

خانمایی که آشپزی شون خوبه

194 بازدید | 23 پست

من تا حالا آبگوشت درست نکردم چون شوهرم دوس نداشت فردا ظهر مهمون دارم خودشون گفتن آبگوشت بزار میشه دستورش و بهم بگین چطوری خوب دربیاد ممنون 😘

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

بستگی داره چحوری دوست داشته باشی. بعضیا هم نخود میریزن هم لوبیا، با رب

بعضیا نخود میریزن بدون لوبیا بدون رب. اینو قدیمیا درست میکردن

ای جان😍 تو فقطططط چرخ بزن در من و دل را بتکان😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی داره چحوری دوست داشته باشی. بعضیا هم نخود میریزن هم لوبیا، با رب بعضیا نخود میریزن بدون لوبیا ...

نخود میزارم و رب لوبیا نمیریزم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
مامانم میگه غذا هر چی پر جوش باشه بهتر از اینه که پر گوشت باشه یعنی غذا هر چی بجوشه خوشمزه تره 😊

یعنی چند ساعت باید بجوشه ؟؟؟

پیاز و تفت بده گوشت و هم کاملا سرخ کن باهاش رب و بریز تفت بده بعد نخود و آب اضافه کن یک ساعت مونده ب موقع غذا پوست سیب زمینی رو بون بنداز داخلش آبگوشت و غلیظ میکنه فلفل فراموش نشه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

خیلیا تفت میدن اول.ولی من یه سر پیاز از وسط چهارقاچ میکنم با گوجه هر کدوم یه برش میدم و حبوبات و گوشتو میزارم تو زودپز حسابی بپزه.بعد باز میکنم در زودپزو،گوجه و پیازو له میکنم همراه با دنبه و نمک اضافه میکنم.در اخر رب سرخ میکنم میریزم محشر میشه.البته همون اول پودر زیره هم میریزم شوهرم میگه عالی شده.میتونه دنبه ای که پخته شده رو همراه رب هم سرخ کنی و بریزی روی ابگوشت

پیاز و تفت بده گوشت و هم کاملا سرخ کن باهاش رب و بریز تفت بده بعد نخود و آب اضافه کن یک ساعت مونده ب ...

ممنون عزیزم ۰😘

خیلیا تفت میدن اول.ولی من یه سر پیاز از وسط چهارقاچ میکنم با گوجه هر کدوم یه برش میدم و حبوبات و گوش ...

یعنی اصلا پیاز و گوشت و تفت نمیدی؟؟؟

نخود و لوبیا وپیازو رب همه چی باهم بریز چیزی نداره ک اگه میخوای خوشمزه بشه گوشتش فرررراوووان و چربی ...

ممنون عزیزم اره فکر نمیکردم به همین راحتی باشه

پیازداغ درس میکنم ربو باهاش تفت میدم بایکم فلفل سیاه وگوشت زیادوچربی گوسفندی روبانخودلوبیا وسیب زمینی چهارقاچ شده باپوست وگوجه چهارقاچ شده بازم باپوستش،باکمی شنبلیله خشک میزارم باهم بپزه چندساعت خیلی خوش طعم میشه

💜نه توآنی که همانی💜 نه من آنم که تو دانی💜_________خدایا من به دستای توخیره شدم امیدمو ناامیدنکن 💔______اگه تونستی ازته دلت برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرست💔🤲🏼
 پیازداغ درس میکنم ربو باهاش تفت میدم بایکم فلفل سیاه وگوشت زیادوچربی گوسفندی روبانخودلوبیا وسی ...

سیب زمینی و از اول میریزی؟؟؟

2706