2733
2739
عنوان

بدن بچم کبود شده

1348 بازدید | 23 پست

دیشب تاپیک زدم و گفتم پریشب شوهرم هولم داد افتادم ب خونریزی دیشبم بچه دندونش میخاره رفت گازش گرفته گرفت بچه رو زد و بچه اونقدر گریه کرد خابید.نگید چرا دومی رو حامله شدی گفتم ک ناخاسته بود متاسفانه.پسرم ساعت یازده از خاب بیدار شد بردم حموم دیدم دست چپش و پشتش کبوده طفل معصوم اونقدر هق هق زدم ک سرم داره میترکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای چرا انقدر عصبیع بچه خودشو میزنه ؟ جلو چشش نباشین زیاد لجشم درنیار 

بچه طفل معصوم حا دندونش میخاره رفته گازش گرفته گرفت بچه رو زد 17ماهشه فقط کلا ندلش اینه ب حای حرف مشت نیزنه

2738
بچه طفل معصوم حا دندونش میخاره رفته گازش گرفته گرفت بچه رو زد 17ماهشه فقط کلا ندلش اینه ب حای حرف مش ...

وای جانم خدا صبرت بده همیشه عصبیه ؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

حواست جمع باشه بچه هفده ماهه جون ندارندارهخدای نکرده بلایی به سرش میاد توی یکی از این کتک خوردنا .وقتی این پدر با شرف و انسان  عصبانی میشه بچه رو از جلوی دستش دور کن .بعدم یک روش جلوگیری مطمئن پیدا کن دوست من  

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

خانم لطفا يه اقدام اساسي بكن اين چه وضعشه اخه

من به عمرم ادمي رو نديدم كه بچه ١٧ ماهه رو بزنه

جوري كه كبود شه 😔😔😔😔

چرا اين چيزا رو تاپيك مي زنيد سر درد شدم از عصبي شدن

بريد مشاوره يه اقدامي بكنيد

اه اعصابم خورد شد

خيلي ببخشيد ولي دستش بشكنه ايشالا

2706