2733
2734

سلام خانما.من ۳۳ هفته و ۴ روزم.دو روز بود که حرکات جنینم کم شده بود رفتم بیمارستان نوار قلب خوب بود سونو نوشتن برام امروز رفتم دکترش گفت مایع دور جنین خیلی زیاده.۲۶.۶ سانت بود.دکتر خودم امروز نیست فردا باید ببرم.الان این مایع که زیاده یعنی خیلی بده؟چی میشه زایمانم؟میترسم جلو بیفته

دكتر بهت نگفت اب نخوري ؟!

دکتر خودم هنوز سونو رو ندیده ولی چند روز پیش که آزمایشمو دید گفت بخاطر عفونت ادراری باید خیلی آب بخورم.همه مشکلات ریخته سرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زندايي من اب دور جنينش زياد بود بهش گفته بود اب نخور 😐يه هفته

کاش منم همین یه مشکلو داشتم و آب نمیخوردم.هر سری میرم دکتر یه مشکل جدید به مشکلاتم اضافه میشه

زود زایمانت نکردن؟طبیعی بودی یا سزارین؟

نه اتفاقا تا چهل هفته تمام هم نگه داشتم

بعد رفتم طبیعی با امپول فشار یک کم درد کشیدم

بعد دکتر گفت امکان طبیعی نیست چون جنین بزرگه

بعد سزارین شدم

کاربر ۸۹، اکنون ۹۸! 
2738
نه اتفاقا تا هفته چهل هم نگه داشتم بعد رفتم طبیعی با امپول فشار یک کم درد کشیدم بعد دکتر گفت امکان ...

ببخشید میپرسم چقدر بود وزنش موقع تولد؟من الان ۲کیلو و۵۰۰ گرمه

من

گفتن استراحت مطلق تا یه وقت زایمان زودرس نشه و هر هفته سونو برم

دکترم گفتم اب نخورم گفت بخور ربطی نداره 

ولی من نخوردم باور کن از تشنگی تلفم میشدم نمیخوردم تا سره ۲۰روز کم شد ابش نرمال شد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706