2703
2553
عنوان

مادر شوهر آینده شو

898 بازدید | 90 پست

سلام خانم ها 

در آینده ک خودتون بسلامتی مادر شوهر و یا خواهر شوهر بشید کدوم دسته از رفتاری هایی ک با خودتون شده رو با عروس تون انجام نمیدید.

و کدوم کارها رو براش حتما انجام میدید؟

💑

رقابت و حسادت نمی کنم

هی یه سره زنگ نمیزنم پسرم مخشو شست و ش  بدم

هی به عروس گیر نمیدم

هی بهش کار نمیگم

هی ادا و اطوار براش در نمیارم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

مادرشوهرم بد نیس .کمک میکنه تیکه نمیندازه ولی ازم تعریف نمیکنه اصلاا یا بعصی هارو دیدم قربون صدقه میرن کاسه من اینجوری نیس .

خواهرشوهرامم که وقتی کنارشونم انگار یه عریبه ان که تو مترو میبینم اصلا باهام صمیمی نیستن ازاری هم ندارن ولی .خواهرشوهر بشم با عروسمون سعی میکنم دوست بشم گرچه ازش خیلی بزرگتر خواهم بود😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همين الانش هميشه سعي كردم با مادر شوهرم دوست باشم باهاش كافيشاپ ميرفتم پارك ميرفتم و خوش بودم ولي هميشهههه شما صداش كردم و رسمي بودم 

مطمئنم با عروسم هم دقيقا همينطوري برخورد ميكنم 

اگه ببينم آدم اينچيزا نيست ازش دور ميشم تا نه حضور اون اذيتم كنه نه حضور من

حالا ٢٥ سالمه ها يجور گفتم انگار الان مادرشوهرم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2456

من که نه مادرشوهر میشم نه خواهر شوهر..  اما همه چیزمو اماده کرده بودم که اگه بچم پسر شد بدم به زنش حتی طلاهامو... ماشین حتی میخواستم زمین بخرم خونه بسازم واسه پسرم ... تامینه تامین باشه هم خودش هم زنش 

دیگه حکمتش این بود که دختردار بشم.. 

دخترم تمام زندگی من

من زن نمیگیرم براش که مادر شوهر نشم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2714
من که نه مادرشوهر میشم نه خواهر شوهر..  اما همه چیزمو اماده کرده بودم که اگه بچم پسر شد بدم به ...

حالا بده دخترت

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

ساز مخالف نمیگیرم دستم هر چی عروسم گفتم بگم نه..حتی حرف حق ..کاری که مادرشوهرم خوب بلده..یکسره فک نمیزنم مخ عروسم هنگ کنه. اینم کاری که مادرشوهرم انجام میده..😐و.......

تو از همین الان مادرشوهری

شوخی کردم 

نزنیما

نی نی دارم  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

اصلا تو زندگیشون دخالت نمیکنم 

درگیرشون نمیشم خودمو مشغول میکنم با همسرم و دوستام بیشتر وقت میگذرونم 

وقتی اومدن خونم واسه ی غذا  صدبار نمیگم خسته شدم 

منت سرش نمیدارم 

طرفارم ماشین میشوره نه عروسم 

ازش انتظاری ندار م

فقط ازش میخوام اجازه بده  پسرم هر از گاهی بغلم بخوابه 

بوش کنمو مثل الان براش شعر نیازو بخونمو ببوسنش 

2706