1600
1480
عنوان

مادر شوهر آینده شو

696 بازدید | 90 پست

سلام خانم ها 

در آینده ک خودتون بسلامتی مادر شوهر و یا خواهر شوهر بشید کدوم دسته از رفتاری هایی ک با خودتون شده رو با عروس تون انجام نمیدید.

و کدوم کارها رو براش حتما انجام میدید؟

💑

رقابت و حسادت نمی کنم

هی یه سره زنگ نمیزنم پسرم مخشو شست و ش  بدم

هی به عروس گیر نمیدم

هی بهش کار نمیگم

هی ادا و اطوار براش در نمیارم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

مادرشوهرم بد نیس .کمک میکنه تیکه نمیندازه ولی ازم تعریف نمیکنه اصلاا یا بعصی هارو دیدم قربون صدقه میرن کاسه من اینجوری نیس .

خواهرشوهرامم که وقتی کنارشونم انگار یه عریبه ان که تو مترو میبینم اصلا باهام صمیمی نیستن ازاری هم ندارن ولی .خواهرشوهر بشم با عروسمون سعی میکنم دوست بشم گرچه ازش خیلی بزرگتر خواهم بود😊

لاتحزن ان الله معنا💖💖💖    دارند پشت بیسیم بسم الله قاصم الجبارین میگویند ........این رجل فاجری که خونعزیز مارا به زمین ریخت،تایید کرد دین خدارا،این نهضت باید زنده بماند،و زنده ماندنش به این خونریزی هاست،بریزید خون هارا،زندگی ما دوام پیدا میکند،بکشید مارا ،ملت ما بیدار تر میشود...ما از مرگ نمیترسیم و شماهم از مرگ ما صرفه ندارید،دلیل عجز شماست که در سیاهی شب متفکران مارا میکشید.......                                                قطعا دشمنان ما این را نمیدانند که شیعه وقتی خون بدهد خطرناک تر شده و تکثییرمیشود..                                                         .این گل را به رسم هدیه تقدیم نکاهت کردیم،حاشا اینکه از راه تو حتی لحظه ای برگردیم یا زینب  میثم تمار خطاب به ابن‌مرجانه:این خاصیت حرامزاده است که با تحقیر و تهمت دشمنانش را آزار دهد امام علی(ع):وای بر مردمی که در سرزمین خودشان بجنگندمردمی که در خانه هایشان مینشینند تا دشمن  به سراغشان آيد؛ مردمی که برای جهاد امروز و فردا می کنند تا سیل غارتگران موجبات سقوط شهرشان را فراهم آورد؛ مردمانی که وقتی دشمن به زنی تعرض می‌کند و خلخال و دستبند او را به یغما می برد، به خواهش و تمنا در برابر دشمن غدار اکتفا می‌کنند؛ مردمانی که علی رغم اصرار دشمن بر باطلش، بر حق خود مصمم نیستند؛ مردمانی که با این مشی و روش، خوار و ذلیل هستند  

همين الانش هميشه سعي كردم با مادر شوهرم دوست باشم باهاش كافيشاپ ميرفتم پارك ميرفتم و خوش بودم ولي هميشهههه شما صداش كردم و رسمي بودم 

مطمئنم با عروسم هم دقيقا همينطوري برخورد ميكنم 

اگه ببينم آدم اينچيزا نيست ازش دور ميشم تا نه حضور اون اذيتم كنه نه حضور من

حالا ٢٥ سالمه ها يجور گفتم انگار الان مادرشوهرم😅

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

من که نه مادرشوهر میشم نه خواهر شوهر..  اما همه چیزمو اماده کرده بودم که اگه بچم پسر شد بدم به زنش حتی طلاهامو... ماشین حتی میخواستم زمین بخرم خونه بسازم واسه پسرم ... تامینه تامین باشه هم خودش هم زنش 

دیگه حکمتش این بود که دختردار بشم.. 

1546
من که نه مادرشوهر میشم نه خواهر شوهر..  اما همه چیزمو اماده کرده بودم که اگه بچم پسر شد بدم به ...

حالا بده دخترت

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
8

ساز مخالف نمیگیرم دستم هر چی عروسم گفتم بگم نه..حتی حرف حق ..کاری که مادرشوهرم خوب بلده..یکسره فک نمیزنم مخ عروسم هنگ کنه. اینم کاری که مادرشوهرم انجام میده..😐و.......

من کلا هیچ کاری با عروس ندارم مگر مواقعی ک خودش از من یاری و کمکی بخواد تامام

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 

اصلا تو زندگیشون دخالت نمیکنم 

درگیرشون نمیشم خودمو مشغول میکنم با همسرم و دوستام بیشتر وقت میگذرونم 

وقتی اومدن خونم واسه ی غذا  صدبار نمیگم خسته شدم 

منت سرش نمیدارم 

طرفارم ماشین میشوره نه عروسم 

ازش انتظاری ندار م

فقط ازش میخوام اجازه بده  پسرم هر از گاهی بغلم بخوابه 

بوش کنمو مثل الان براش شعر نیازو بخونمو ببوسنش 

تو از همین الان مادرشوهری

آره عنوان مادرشوهر افتخاری باید بهش بدی  

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 
1537
1578