2726

بچه ام گرسنه اس اما به سینه ام میک نمیزنه‌. ی مدت تو خواب بهش میدادم چون تو بیداری کم میخورد. ممکنه عادت کرده باشه‌

من چیکارکنم دارم دق میکنم دیگه. خوش به حال اونا که بچه هاشون راحت شیر میخورن. دیشب تا صبح دوساعت دوساعت بیدار میشد شیر میخورد حالا الان سه ساعت و نیمه شیر نمیخوره.

میشه کمکم کنین

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه

سلام دوستان بچه من 9 ماهش هست

تقریبا از 3 ماهگی تو بیداری سینه نگرفت

اولش دوشیدم خواستم با قاشق یا قطره چکون بدم بلد نبود قورت بده همه از دهنش بیرون میومد

من این راه رو بی خیال شدم

از 3 تا 4 ماهگی توی ماشین در حال حرکت، تو خواب و گاهی هم تو بیداری با راه رفتن شیر میخورد

از 4 ماهگی یاد گرفت با قاشق و قطره چکون شیر بخوره سخت بود ولی با اسباب بازی و موبایل و بازی در آوردن بهش میدادم تقریبا روزی 2 ، 3 بار شیرم رو میدوشیدم هر بار تقریبا 30 سی سی

البته در کنارش روش های بالا رو هم انجام میدادم 

چون بچه باید مک بزنه تا شیر تولید بشه

از تقریبا 5 ماهگی تو ماشین شیر نمیخورد چون هوشیار شده بود 

از 6 ماهگی دیگه تو خواب شیر نمیخورد چون بیدار میشد منم همچنان می دوشیدم و در حال راه رفتن بهش شیر میدادم

خیلی سخت بود اون روزها همش غصه میخوردم گاهی گریه میکردم چرا بچه ام سینه نمیگیره اما بچه های مردم ... 

گاهی دوشیدن شیر (با شیر دوش دستی) باعث میشد سینه ام درد بگیره اما خوشحال بودم بچه ام شیر خودم رو میخوره 

بهش شیر خشک ندادم البته شیشه رو خوب میگرفت منم از ترس اینکه کلا از سینه بره بهش شیشه نمی دادم 

گاهی میخواستم راه ببرمش بهش شیر بدم اولش گریه میکرد جیغ میزد اما نوازشش میکردم براش شعر میخوندم تقریبا 5 یا 10 دقیقه راه می بردمش تا سینه رو میگرفت شیر میخورد و میخوابید

شما هم اگر شرایط مثل من رو دارید غصه نخورید بچه تون خوب میشه

بچه من تقریبا از 7 ماهگی بهتر شد. از 8 ماهگی وقتی میگفتم «می می » به سمتم میومد البته کلا خیلی شیر نمیخوره همین الان بیشتر از 2 دقیقه شیر نمیخوره خیلی هم بازیگوشه ولی دیگه مهم نیس در کنارش غذای کمکی میخوره 

شما هم از 5 ماهگی مثل من غذای کمکی را با لعاب برنج و فرنی ساده شروع کنید

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام. پسرمن از چهار ماهگی تو بیداری شیر نمیخورد. خیلی اذیتم کرد‌ الانم همینه. تو خواب میخوره. اما بیداری خیلی سخت میخوره. باید باهاش بازی کنن. لالایی بخونم. یا راه ببرمش و تو راه رفتن سینه بذارم دهنش. یا بخوابم و خوابیده بهش شیر بدم.خیلی بازی در میاره ولی من تسلیم نشدم. شماهم تسلیم نشو. 

تمام زندگیم فقط پسرمه  
سلام. پسرمن از چهار ماهگی تو بیداری شیر نمیخورد. خیلی اذیتم کرد‌ الانم همینه. تو خواب میخوره. اما بی ...

اصلا نمیخوره ی میک میزنخ ول میکنه

اصلا نمیخوره ی میک میزنخ ول میکنه

دقیقا مشکل منم همینه. اوایل سینه رومیذاشتم دهنش گریه میکرد. الان میک میزنه ول میکنه. خیلی باید باهاش سر و کله بزنم. با دست و پاهاش بازی کن حین شیر خوردن.

تمام زندگیم فقط پسرمه  
دقیقا مشکل منم همینه. اوایل سینه رومیذاشتم دهنش گریه میکرد. الان میک میزنه ول میکنه. خیلی باید باهاش ...

فایده نداره راهش میبرم آواز میخونم باهاش بازی میکنم

2706