2737
2734
عنوان

دارم شاخ در میارم

254 بازدید | 13 پست

پیرو تایپیک قبلیم

حس می کنم یکی داره ما رو اذیت می کنه، مغزم داره سوت میکشه، امروز یچی دیگه تو خونمون نبود، شیشه سیرم تو یخچال سرجاش بود، پریروز جای شیشه خالی بود، دیروز سرجاش بود

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

😱😱😱

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما حواست پرته

تا حالا چیزیو گم نکردم، یادم نرفته کجا گذاشتم

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
خونت طبقه چنده؟

همکف

2738
سوره بقره بذار تو خونتون پخش بشه..

کامل؟

واسه شمام اتفاق افتاده؟

کامل؟ واسه شمام اتفاق افتاده؟

عزیزم... باعث میشه اینجور اتفاقا از فضای خونتون دور بشن.. ب دلت بد راه نده.. میتونی دانلودش کنی و با گوشیت پخشش کنی.

ذکر هم زیاد بگو

کامل هم ن

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
عزیزم... باعث میشه اینجور اتفاقا از فضای خونتون دور بشن.. ب دلت بد راه نده.. میتونی دانلودش کنی و با ...

خیلی زندگیمون پیچیده شده، بدبیاری پشت بدبیاری، تو خونمون گناه و کار بدم انجام نمیشه، منو شوهرم خیلی حساسیم، باشه دانلود می کنم میذارم، ممنون عزیزم

هر چیزی رو میخوای بزاری سر جاش بسم الله بگو بهش دست نمیزنن

خونه مامان منم همین طوری شده گاهی خیلی چیزی گم میشه

یه بار کیف دانشگاهی خواهرم گم شد هر چی دنبالش گشتن نبود بعدش توی کشوی کوچیک لباس رخت هاش پیدا شد دیدیم بند کیف هم هزار دور ، دور هم پیچیده بود واقعا باورنکردنی بود

بابام و آبجیم گاهی میگن توی حمام صدای دست و عروسی میاد

یه بار روز عاشورا آبجیم میگفت از توی دستشویی صدای عروسی میومد

اینا رو راست میگم توهم نیست

بعضی ملافه های تشک هاشون که نو هست آنقدر لکه های بزرگ زرد داره که یک بار مامانم میخواست به مهمون بده نتونست

نمی دونم چرا اینطوری شده خیلی وقت نیست تقریبا 2 ساله ولی اونام همچین مشکلی رو دارن

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
هر چیزی رو میخوای بزاری سر جاش بسم الله بگو بهش دست نمیزنن خونه مامان منم همین طوری شده گاهی خیلی چ ...

ممنون دوست گلم