1232
1226

سلام.😭😭😭

الهی خیرببینیدیه دعاکنیدصلوات میفرستم براتون

😍اگه شما دوستای نی نی سایتی نبودین الان دق کرده بودم ازغصه😘
کلی برات انرژی مثبت فرستادم گلم😍😍😍😍

ممنون عزیزم خیرببینی,مرسییی عزیزی.

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

از رحم 

هیچ ترس نداشته باش اصلا درد نداره ۱۰ دقیق طول میکشه ان شاءالله نتیجه شم خوبه ومشکلی نداشته باشی

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1156

اصلا نترس عزيزم فقط سعي كن خودتو سفت نكني موقعي كه ميترسي ذكر بگو قبل از اينكه بري داخل سه بار سوره توحيد رو بخون قلبت اروم ميشه. انشاالله همه چيز رو به راهه برات ٥ تا صلوات فرستادم

به خودم هم قول دادم هم فحش دادم ديگه چيزي ازت نخوام😊😊
ای بابا ..... درد نداره که من خودم انداختم انقدر مردم جو میدادن فکر میکردم خییییییلی درد داره ولی ...

سلام عزیزم خوبی شما؟صبح بخیر.

ببخشیدموقع زدن امپول دردش چطوربود؟اه ازبس گندش کردن میترسم.گاهی میگم کاش هیچ نمیفهمیدم راحت میرفتم.شمالوله هابازبودن؟

به همسرمم میگم هابدترمیکنه میگه خودت هی بچه میخوای

1213
از رحم  هیچ ترس نداشته باش اصلا درد نداره ۱۰ دقیق طول میکشه ان شاءالله نتیجه شم خوبه ومشکلی ند ...

ممنون عزیزم.دعاکن خواهش میکنم من مطمینم به دعاهاتون.برات صلوات فرستادم عاقبت بخیرشی الهی.شمارفتی عکس رنگی؟

دارم میرم عکس رنگی ازرحم بگیرم ازترس شدیدتهوع گرفتم

درد نداره ب خودت تلقین نکن اگر لوله های تخمدانت گرفتگی داشته باشه اون.موقع اس که درد داره 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا  نی نی ایم رو سپردم ب خودت مواظبش باش....
سلام عزیزم خوبی شما؟صبح بخیر. ببخشیدموقع زدن امپول دردش چطوربود؟اه ازبس گندش کردن میترسم.گاهی میگم ...

منم 4سال پیش موقع گرفتن عکس همین حال تورو داشتم.از بس توو نی نی سایت بد شنیدم در موردش ولی اصلا به اون شدت نبود.تا بیای بفهمی تموم میشه.دردش در حد درد پریودیه

آخی من تجربه شو ندارم. اما تو این سایت خوندم نتیجه اش خوبه و بعد عکس رنگی باردار میشن سریع

الهی که هیچوقت لازم نشه که تجربه کنی.برات صلوات فرستادم خواهش میکنم دعام کن دردنداشته باشم.میترسم اونجابرم امل بازی شه بدتر

1167
منم 4سال پیش موقع گرفتن عکس همین حال تورو داشتم.از بس توو نی نی سایت بد شنیدم در موردش ولی اصلا به ا ...

ممنون واقعادعاکن منم لوله هام سالم باشن ودردنکشم.الهی خیرببینی یکم اروم شدم.موقع ززن امپول اش به لوله چطوره دردش؟زیاد؟

الهی که هیچوقت لازم نشه که تجربه کنی.برات صلوات فرستادم خواهش میکنم دعام کن دردنداشته باشم.میترسم او ...

انشالله مثلج همینا که مینویسن درد نداشت بیای بیرون از اتاق و خندت بگیره به استرستج.

اومدی بیرون حتما ریپلای کن منو بگو تجربتو

سلام عزیزم خوبی شما؟صبح بخیر. ببخشیدموقع زدن امپول دردش چطوربود؟اه ازبس گندش کردن میترسم.گاهی میگم ...

منم اشتباه کردم قبلش سرچ کردم هر کی یه چیزی میگه آدم هول میکنه ولی وقتی رفتم دیدم اصلا اونجوری که میگفتن نبود...یه چیزی مثل معاینه س اصلا نگران نباش..نفس عمیق بکش و وقتی داره انجام میده صلوات بفرست هیچی نمیشه 

خدایا راضیم به رضای تو
اصلا نترس عزيزم فقط سعي كن خودتو سفت نكني موقعي كه ميترسي ذكر بگو قبل از اينكه بري داخل سه بار سوره ...

شرمنده کردی ابجی ممنونتم.الهی خیرببینی باشه تموم سعیمومیکنم ریلکس باشم.چشم میخونم لطف کردی خداروقسم میدم به امام حسین حاجت دل همتون روبده ومنم دردنکشم.برات قابل باشم صلوات فرستادم

1220