2733
2734
عنوان

بیاین شما هم بگید حاضرید یا نه

817 بازدید | 99 پست

فرض کنید کسی که عاشقشید اومده خاستگاریتون میدونستینم که دیابت داره ولی از مشکلاتش نمیدونستید اونم صادقانه تمام مشکلاتشو میگه حاضریی بازم باهاش ازدواج کنید؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببين بيماريش اگر كنترل شده باشه مشكلي نيست 

دوست داشتن يه سر قضيه ست مشكلات بعد زندگي با يه فرد مريض خصوصا ديابت كه خطرناكه يه سر ديگه قضيه و درمان و رژيم هميشگي و خدايي نكرده بالا بره به كدام اندامهاش صدمه ميزنه و اينكه بيماريش ارثيه يعني ممكن به بچتون در اينده ارث برسه و براش خطر داشته باشه و اينا يه سر قضيه ست 

به نظرم به جاي مشورت با ما با يه متخصص مشورت كن اگر هم ژنتيكيه با يه متخصص ژنتيك مشورت كن و بعد تصميم بگير درسته ايشون هم حق زندگي و ازدواج داره ولي خودت رو اگاه كن ببين ميتوني با چنين شرايطي يه عمر كنار بياي يا نه

منو پسرام   
سنش که بره بالا ینی چهل ب بالا دیگه کم کم چشماش یا کبدو کلیه اش خراب میشه کلا

نه من بودم ازدواج نمیکردم

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
ببين بيماريش اگر كنترل شده باشه مشكلي نيست  دوست داشتن يه سر قضيه ست مشكلات بعد زندگي با يه فر ...

موندم بخدا چیکار کنم 😭عقلم میگه نه ولی دلم راضی نمیشه همین الانشم عین افسرده ها شدم 

2706