2703
2553
عنوان

چجوری باید از دکتر کومار وقت بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5528 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی چیزا رو موندم بعضی ها میگن برای دختر دار شدن آجیل بخور بادوم بخور اینجا گفته نخور🤔🤔🤔

عزیزم این رژیم پسره 

شما برای دختر دار شدن سرکه و لبنیات بخور.گوشت قرمز و‌ران مرغ بخور.در زمانی که اوج تخمک گذاریته نزدیکی نداشته باش.نمک هم زیاد نخور

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2456
عزیزم این رژیم پسره  شما برای دختر دار شدن سرکه و لبنیات بخور.گوشت قرمز و‌ران مرغ بخور.در زمان ...

آخه مندگتر بهم یه ورق داد که نوشته بود آجیل بخور برای دختر دار شدن مخصوصا بادوم.. آخه من پریود ک میشم بلافاصله که تموم میشه ترشحات زیاد دارم ک نشونه تخمک گذاریه موندم کی اقدام کنم ک تخمک گذاری نباشه یا ۴ روز قبلش باشه؟

آخه مندگتر بهم یه ورق داد که نوشته بود آجیل بخور برای دختر دار شدن مخصوصا بادوم.. آخه من پریود ک میش ...

اره عزیزم اجیل اسیدی میکنه.

2714
ولی شیر و لبنیات و سرکه زیاد بخور

مرسی از راهنماییت ممنون ولی باورکن تو نت سرچ کن ببین نوشته تخم کدو برلی دختر دار شدنه آفتابگردون نه فقط ودو اونم خام...

حالا نمیدونم کدوم درسته؟

من خیلی تخمه کدو خوردم حالا چیکار کنم؟

مرسی از راهنماییت ممنون ولی باورکن تو نت سرچ کن ببین نوشته تخم کدو برلی دختر دار شدنه آفتابگردون نه ...

عزیزم واقعیت همه ی اینها سرگرمیه،بستگی به خواست خدا و‌شانست داره،ولی همون لبنیات و سرکه رو‌ بخور ،و روزهای تخمک گذاریت رو اقدام نداشته باش ،حله 😍😍😍

چون دختردار شدن خیلی راحت تره عزیزم‌

ما ی تاپیک هستیم بچه ها با رعایت همه چیز چه برای وسر و‌چه دختر واقعا نصف نصف جواب گرفتن🙏🙏🙏🙏

نمیدونی چجوری باید وقت بگیرم؟؟؟

اینقدر باید بگیری تا بگیریش.. جواب منشی به من این بود.. باید تلاش بیشتر کنی.. ...واقعا بیشعوره .. خانم دکتر کومار هم همینطور همش غررمیزد یکی بی نوبت میاد میگه اورژانسیه یکی دیروز نوبتش بوده امروز میاد یکی راهش دوره حضوری اومده.. قلب بچم وایساده باید چند ساعت شماره میگرفتم تا نوبتم بشه.. از ده صبح تا یک زنگ بزن یکسره و بدون وقفه

2706