2733
2739
عنوان

ب شدت ترسو بودن پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 18 پست

اصلا بهش نگو این که ترس نداره چرا می ترسی  باید ترسشو باور و قبول کنی تا بهت اعتماد کنه بعد یواش یواش ببر نزدیکشون بگو ببینیم چجوریه یواش دست برنه بهشون طول می کشه ولی خوب میشه

ای جونم ای جونم خدا حفظش‌کنه. خودش جوجس .ولی زود واسه  درمان اقدام کن من ۳۰ سالمه از همه چیز میترسم حتی تنهایی.خیلی برام سخته . یه سوسک میبنم انقد جیغ میزنم مادرشوهرم بیاد بکشت.تازه  یه هفته هم بدخواب میشم و توهم میزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مرور درست میشه و یاد میگیره.

اما از یه جای ضربه میبینه طفلی.

چون شجاعت برادرش رو مدام خواهید گفت پیشش( الان هم نگین بعدا حتما خواهید گفت،تجربه شو دارم)-اعتماد به نفس بچه ضعیف میشه.

اصلا نگین ببین داداشت نمیترسه اما تو میترسی!

فعلا خیلی کوچیکه،و اینو هم در نظر بگیرین چون دوقلو هستن که نباید عین هم باشن شخصیت هر کدوم جدا هست.

به نظر من اصرار به نترسیدن نکنین فقط همراهش باشین اینجور مواقع تا حس امنیت کنه ،اونوقت میبینه چیز ترسناکی نیست

ضمنا پسر من تازه 3 سالش رو تموم کرده،تقریبا از حشرات،از پرنده ها،حیونای خونگی که میبینه میترسه،دوستشون داره اما ترجیح میده از دور نگاه کنه  ،نمیتونه دست بزنه.

به نظر من کاملا طبیعیه رفتار پسرم

2728