2726
عنوان

میخام آزمایش بارداری بدم نامزدم بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو نامزدی چرا رابطه دارید شما ؟شاید خدایی نکرده نامزدی بهم خورد یا خدایی نکرده یه بلایی سر اقای نامز ...

ن ما عقدیم 

بعدم رابطه کامل نداشتیم متاسفانه هنوز دخترم

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
بی‌بی چک اوایل بود زدم الان هر روز کارم شده استفراغ میگم برم کلا آزمایش بدم ینی دکتر لازم نیست؟ فقط ...

اره برو ازمایش

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2728
خخخ می‌ترسه میگه اگه یوخ بچه باشه مواظب باشی داغون نشه

شایید معدت اذیت شده منم این جوری شده بودم تو عقد 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
عقدم بله توضیح دادم ک بی‌بی رو چکار کردم  الان میخام آز بدم برم آزمایشگاه بدون دستور پزشک می ...

به دوران عقد نمیگن نامزدی که زنو شوهر رسمی هستین،حالا بگذریم حتما باید دکتر برات آزمایش بنویسه تا آزمایشگاه قبول کنه اون طوری بری قبول نمیکنن 

بی‌بی چک اوایل بود زدم الان هر روز کارم شده استفراغ میگم برم کلا آزمایش بدم ینی دکتر لازم نیست؟ فقط ...

ن دکتر لازم نیست بری، برو ازمایشگاه بگو میخوای ازمایش بارداری (تیتر) بدی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
به دوران عقد نمیگن نامزدی که زنو شوهر رسمی هستین،حالا بگذریم حتما باید دکتر برات آزمایش بنویسه تا آز ...

حاجی بیخیال. ازمایش بارداری و همه ازمایشگاه ها بدون نسخه میگیرن چیز مهمی نیست 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜