2726
عنوان

خانم هایی که گذرنامه دارین

128 بازدید | 14 پست

سلام خانم ها

یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

من وقتی 8 سالم بود به یه کشور افریقایی سفر کردم و بعد از چند سال برگشتم ایران و دیگه هیچ وقت خارج از کشور نرفتم الان اگه بخوام گذرنامه بگیرم باید گذرنامه ای که باهاش تو هشت سالگی رفتم رو ارائه بدم یا یه گذرنامه جدید برام صادر میشه چون اون گذرنامه رو اصلا نمیدونم چه اتفاقی براش افتاده و کجاست

جدید باید بگیرین

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

مطمئن نیستم اما فکر کنم نمیخواد فقط یادمه برای ما رو لون قبلی ها رو سوراخ کردند یا شایدم من توهم زدم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گذرنامه بعد از 5سال باطل میشه باید تمدیدکنی. فکرکنم مهرخروج همیشه میمونه حتی اگرگذرنامتو گم کردی توسیستم هست که 

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
از پنج سال که خیلی گذشته باطل شده پس لازم نیست حتما گذرنامه قبلیه رو با خودمون ببریم ؟

وقتی گم شده دیگه راهی نیست نه برو بگو گم شده عین همینایی ک به ماگفتی بگو

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
نه اونو لازم نداری ولی اجازه پدرت باید باشه باید برید محضر اجازه محضری بده

سنم بالاتر از 18 سال هستش و من نیازی ندارم 

اما مادرمو نمیدونم چون اون سال اونم با ما اومد الان نمیدونم برم پلیس+10 به مادرم هم پاسپورت میده یا نه

برو پلیس +10خودشون میگن چه چیزایی میخان ولی چون مادر  پدرت طلاق نگرفتن فکر کنم رضایت نامه میخان من برای کربلا گذر نامه میخاستم بگیرم کفتن رضایت محضری از شوهرت باید داشته باشی

برو پلیس +10خودشون میگن چه چیزایی میخان ولی چون مادر  پدرت طلاق نگرفتن فکر کنم رضایت نامه میخان ...

پدرم قبلا رضایت داده چون مامانم هم با ما اومد اما الان نمیدونم اون رضایته کجاست یعنی اگه برم پلیس+10 تو سیستمشون ندارن که پدرم قبلا یه همچین رضایتی رو به مادرم داده؟

برو پلیس +10خودشون میگن چه چیزایی میخان ولی چون مادر  پدرت طلاق نگرفتن فکر کنم رضایت نامه میخان ...

خوش به حالت که رفتی کربلا 💗💗ایشالا این کارا جور بشه ماهم میریم😍

2706