2726
عنوان

دوسدارم به خودم برسم ولی حسش نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 32 پست
باید برم راجب به علائمش سرچ کنم

احساس خستگی مداوم، اختلال خواب (بی خوابی یا خواب خیلی زیاد)، تغییر اشتها، از دست دادن ذوق و شوق نسبت به چیزهایی که قبلا شادتون میکردند. حساس شدن و زودرنجی، عصبی شدن، گریه زیاد و....

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره هرچیزی امکانش هست،منم سه ماه پیش زانو درد و ورم زانوی شدید داشتم رفتم آزمایش ویتامین دی ۶بود خیل ...

به هر حال خودتو از این وضع در بیار ...منکه خیلی تلاش میکردم قبل عید  3 هفته اینطوری بودم با خودم میجنگیدم آهنگ میزاشتم ولی واقعا نمیتونستم که دیگه گفتم دکتر لازمم ...خداروشکر خوب شدم ...قشنگ درکت میکنم چی میگی ولی نذار این وضعیت ادامه پیدا کنه گلم ...برات آرزوی موفقیت میکنم😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2728
به هر حال خودتو از این وضع در بیار ...منکه خیلی تلاش میکردم قبل عید  3 هفته اینطوری بودم با خود ...

قربونت برم مررررسی از لطفت و راهنماییت حتما سعی میکنم فردارو بهتر بشم😘

من هم خدایی دارم...
همه این علایم ک دارم🤯😭

پس برید پیش یک روانپزشک تا کمکتون کنه. افسردگی تعادل شیمیایی مغز را به هم میزنه. با دارو این تعادل برقرار میشه.

راستی سطح ویتامین D را هم چک کنید.

پس برید پیش یک روانپزشک تا کمکتون کنه. افسردگی تعادل شیمیایی مغز را به هم میزنه. با دارو این تعادل ب ...

همینکار میکنم عزیزدلم مرررسی از راهنماییت،حتما یه چکاب هم میرم

من هم خدایی دارم...
همینکار میکنم عزیزدلم مرررسی از راهنماییت،حتما یه چکاب هم میرم

خواهش میکنم عزیزم. امیدوارم به زودی حالتون روبراه بشه

2706