می خوام برای برادر زادم  انشابنویسم اما نمیدونم بعدم چون بهش قول دادم نمی تونم بزنم زیرش کمکم میکنید اخه چه موضوعی هست ک حدیث هم داشته باشه

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه روایت هست در رابطه با حضرت سلیمان که در مورد ضرب المثل دو قرت و نیمش باقیه هست...سرچش کن بنویسش

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

درمورد ضرب المثل من یه چیزی بگم

اینکه میگن خوبی که ازحد بگذرد نادان خیال بد کند اشتباهه 

نادان اونیه که هرچیزی رو ازحدبه درمیکنه 

مثلا شوخی ازحدبگذره میشه بی احترامی خوبی هم ازحد بگدره میشه مزاحمت و دست و پاگیری 

من خیلی دلم میخواد اینو به بقیه بفهمونم تو صدای من باش انشاشو بنویس😁

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

حضرت علی علیه السلام فرموده اند

زبان عاقل پشت قلب او قرار دارد 

ولی قلب نادان پشت زبانش قرار دارد

یا ایشان فرموده اند

کسی که از خود انتقاد کند وبدیهاونقایص خود را بگوید خود را اصلاح کرده است

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

ادمی را ادمیت لازم است....(اگه به سنشون میخوره)

بعدم در مورد یک فردی که یک معلول رو مسخره میکنه و بی توجه به درخواست کمک اون، از کنارش رد میشه.یا مسخره کردن پیرزن یا پیرمردی...

البته اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم و منظورتون این نبوده باشه که داستان رواج یک ضرب المثلی رو بنویسن

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

ضرب المثل

موش تو سوراخ نمیرفت جارو به وم ش بست 

دیگ به دیگ میگه روت سیاه

تا دم مرا یاد است دوستی منو تو بربادست 

تخم مرغ دزد شتر دزد میشه

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
درمورد ضرب المثل من یه چیزی بگم اینکه میگن خوبی که ازحد بگذرد نادان خیال بد کند اشتباهه  نادا ...

مرررررسی همینه  ایول  ی ذره چیز میز دیگم میگی

ضرب المثل موش تو سوراخ نمیرفت جارو به وم ش بست  دیگ به دیگ میگه روت سیاه تا دم مرا یاد است د ...

نه مثلا ی انسا باشه که مثلا توش بیاد 

به قول معروف .......... 

منظورم اینه گلم

سلام درباره  آداب احترام به پدر ومادر بنویسه 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
مرررررسی همینه  ایول  ی ذره چیز میز دیگم میگی

چیز میز دیگه یعنی چی در مورد همین ضرب و مثل منظورته؟

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706