2737
2734
عنوان

اتفاق های عجیبی که هی پشت هم میوفته

1964 بازدید | 44 پست

سلام دوستان چند ماه واقعا اتفاقای عجیبی واسمون میوفته دو سه تا نمونه شو میگم. ولی لطفا هرکی که فکر میکنه دروغ نخونه و نیاد خواهشا چون من انقدر بیکار نیستم که دروغ بگم

ما 28رفتیم خونه مادرم ک از اونجا بریم مسافرت من تو حموم یک لباس و یک شلوار داشتم دیگ نشستم و اومدیم خونه مادرم ما ی 7روزی نبودیم برگشتیم از مسافرت شب رسیدیم خوابیدیم من لباسشویی ندارم با دست میشورم اومدم اون لباس هارو بشورم وسط لباس هام اشغالای مرغ بود😞واقعا تعجب کردم اینم بگم ک واحد روبرو مادرشوهرمم قبلا ک میرفتم جای و شب نبودم همسایم میگفت از خونه ات صدا میاد امروزم نبودیم تا الان وقتی اومدیم بو گندی از خونمون میومد حالمون بد شد اینم بگم من خیلی تمیزم همیشه خونه تمیز یخچالم داخلشو ی جاهاشو زدن ترکوندن مبلم همش جا خط و خش تو مسافرت هم همش با شوهرم دعوا مای ک دعوا نمیکنیم با مادرشوهرمم اختلاف داریم خیلی زجرمون میدن نمیریم پیششون برگشتیم از مسافرت زن سابق همسرم شوهر دار ولی دلش میخواد با شوهر من باشه مثل سیریشا اینستا فالشو میکنه حتی ی بار گفته بود ک اره بیا رفیق بشیم بعد مهمونی بریم من با زنت دوس بشم بعد اینجوری بریم خونه هم نفهمه من زن سابقت بودم قبلا هم رو کمر شوهرم جاهای ناخن بود یا گردنش چند روز پیش جا ناخن بود خیلی اتفاقا افتاده ننوشتم مهم هاشو نوشتم میترسم مادرش رفته چیزی گرفته باشه

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه میدونم والا،به شوهر زنه بگو که زنت دنبال مردای متاهله،ولی نگو تو زنشی

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
2738
خونتون رو عوض کنید و روی همه دیوار های خونه با مداد الله بنویس. یه وان یکاد و چهار قل هم همیشه بنداز ...

منتظر پولیم ک جور بشه مادرشوهرم پولموند بالا کشیده

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی
2706