2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یکی از نزدیکانم .مشکلی هم نداره .هر وقت رفتیم براش خواستگاری میخوایم تو جلسه دوم بگیم

من الان خواستگارم ک دوسش دارم همین مشکلو داره ولی بابام سفت و سخت گیر داده این پسره مریضه دوروز دیگه همین انسولینم جواب نمیشه همش غش و ضعف میره 

من الان خواستگارم ک دوسش دارم همین مشکلو داره ولی بابام سفت و سخت گیر داده این پسره مریضه دوروز دیگه ...

ن بابا این چ حرفیه من یکی از نزدیک ترین افراد خونوادم اینطوریه خدا رو شکر هیچ مشکلی هم نداره هیچی هیچی ...

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
ن بابا این چ حرفیه من یکی از نزدیک ترین افراد خونوادم اینطوریه خدا رو شکر هیچ مشکلی هم نداره هیچی هی ...

اخه من چ جوری ب بابام حالی کنم ی جوری هم ته دلمو خالی کرده ولی نمیتونم از اون پسره هم بگذرم موندم بخدا بابام میگفت گفتن کسایی ک دیابت دارن هی ک سنشون بره بالا انسولین ک جواب نده میرن سمت مواد مخدر و تریاک 

اخه من چ جوری ب بابام حالی کنم ی جوری هم ته دلمو خالی کرده ولی نمیتونم از اون پسره هم بگذرم موندم بخ ...

وای چرا انقدر اطلاعاتتون کمه .علم پیشرفت کرده .این چ حرفیه مخم داره سوت میکشه نهایت جواب نداد داروشو اضافه میکنن .بخدا دارم شاخ در میارم این طرفی ک من میگم الان نزدیک دوازده ساله داره اصلا مشکلی هم نداره .همه چی هم میخوره منتها کم .و اصولی 

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
2738
وای چرا انقدر اطلاعاتتون کمه .علم پیشرفت کرده .این چ حرفیه مخم داره سوت میکشه نهایت جواب نداد داروشو ...

منم همش همینا میگم ولی نمیدونم کی مخشو پرکرده ایجور میکنه الان موندم چ جوری راضیش کنم