2737
2734
عنوان

راهکار بدین درباره مادر شوهرم

451 بازدید | 33 پست

سلام دوستان مادر شوهرم فقط همین یه پسرو  داره وازش دوره . هروز زنگ میزنه و ابراز نگرانی میکنه برای حال پسرش و بچه های پسرش که دخترای من میشن . خلاصه جرات ندارم بگم شوهر فلان جا رفته دیگه استرس میگیره و به شوهرم زنگ میزنه باز به من زنگ میزنه باز به شوهرم . کلا انگار مریضه . شوهرم بهش میگه خونه هستم حالا مثلا بیرونه . قطع میکنه زنگ میزنه به من میگه شوهرت کجاس .  همش دو حرفه در میایم . من بدم میاد دلم نمیخواد مدام زنگ بزنه اون چندساعت از ما دوره . هر  اتفاقی میوفته رو باید بفهمه شوهرم بهش میگه البته خود مادرش ول کن نیست مثلا میپرسه صدات چرا اینطوریه مگر بدحالی دیگه ول کن نیست. یا باید بدونه لحظه به لحطه کجاییم من دوس ندارم شاید دلم نخواد کسی بدونه تا هم میاد خونمون کلا مدیریت خونه رو بدست میگیره و حتی نمیزاره کوچکترین حرفی به بچه هام بزنم ..همش میگه برو ببر بیا . . مادرش خیلی حساسه نمیدونم چکار کنم اصلا باهاش کنار نمیام . ۴۷ سالشه . بعد پدر سوهرم قراره بیاد پیش ما . نمیدونم اونموقع چی بشه شاید شوهرم همش طرف مادرشو بگیره و من طاقت نیارم و جدا شم. همین الان شوهرم خیلی طرفشو میگیره میگه مادرم کسی رو نداره . آخه من کی رو دارم . زبونشم هیچ نمیتونه کنترل کنه هرچه میاد سر زبونش میگه😥😥😥

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون

اخی دلم کباب

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخی دلم کباب

والا گرفتار شدم . همش میترسم زنگ بزنه چی بهش بگم . شوهرم چی گفته و من چی بگم که دو حرفه در نیایم

پدر شوهرت چرا میخواد بیاد پیش شما. 

مادر شوهرت از پدر شوهرت جدا شده که کسی رو نداره؟

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
خدا بهت صبر بده همیبن فقط

فقط باید بگم خونه اس که خیالش راحت باشه وگرنه دیگر از استرس میمیره از بس زنگ میزنه 

2738

خودتو بزار جای مادرشوهرت. شاید بهتر بتونی کاراشو درک کنی و باهاش کنار بیایی

البته منظورم این نیست که حق داره. من حق رو به شما میدم ولی شایدم شرایط تنهاییش باعث این رفتارش شده

مطمئنا اگه بیاد کنارتون حتما براتون سخت میشه.

پدر شوهرت چرا میخواد بیاد پیش شما.  مادر شوهرت از پدر شوهرت جدا شده که کسی رو نداره؟

نه پدر شوهرم طرفای ۸۰ سالشه و مادرش ۴۷ ۴۸ . بعد پدر شوهرم . هرکاری هم کنم وبال گردن خودمه . چون کسی رو نداره

عزیز دلم هرکسی ی جور مشکل داره. به اطرافیانت نگاه نکن که  احساس ناراحتی نکنی. همه الکی زندگیشونو تعریف میکنن. منم ی‌جور دیگه مشکل دارم. خلاصه الان همه گرفتارن. مشکل تو مشکل حادی نیس به جدایی فکر‌ کنی. درکت میکنم سخته اما میتونی کنار بیای. هر کدوم از ماها با ی مشکلی که تحملش برامون سخته کنار اومدیم. انتخاب کن پیش شوهرت باشی با بچه هات‌ در کنارش گیر دادنای مادر شوهرتم باشه که بالاخره ی روزی نیس، یا جدا بشی و تنها بمونی و هزار تا حرف از این‌و اون بشنوی حسرت دیدن بچه هات‌داشته باشی؟؟ کنار بیا، کاری که هممون انجام میدیم و هیچ‌کس از درد هیچ کسی خبر دار نیست و فکر‌ میکنه خیلی خوشبخته. آرزوی دل آروم دارم برات ❤️

خودتو بزار جای مادرشوهرت. شاید بهتر بتونی کاراشو درک کنی و باهاش کنار بیایی البته منظورم این نیست ک ...

آخه چه دور باشه چه نزدیک فرقی نداره در هر دو حال رو اعصابه با استرسش و نگرانیش . همش ترس از اینکه پسرش از خونه بزنه بیرون 

2706