من ک شنیدم از استرسه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره عزیزم من همینجوری هستم کلی متخصص و دکتر رفتم درمان نداره فقط میتونی یا عمل کنی غدد عرقت رو غیرفعال کنی ک خب بدنت نیاز داره عرق کنی درست نیس این روش راه دیگش بوتاکس ک هر شش ماه باید انجام بدی اما ی قرص هم هس کمترش میکنه اسمش سالویگل هست

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
من کلا استرس داشته باشم اروم باشم ور هر حال خیسه دست و پام

ی چکاپ برو شاید تیروئیدت پرکاره

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
اره عزیزم من همینجوری هستم کلی متخصص و دکتر رفتم درمان نداره فقط میتونی یا عمل کنی غدد عرقت رو غیرفع ...

اره عمل رو میترسم دکتر بهم گفت امکان فلج شدن هست منم گرخیدم نرفتم...اره این قرص رو یه دکتر برام داد بهتر بودم ولی دیگه ادامه ش ندادم یعنی نمیدونم که سرخود بخرم بخورم مشکلی نداره؟

من کلا استرس داشته باشم اروم باشم ور هر حال خیسه دست و پام

برو دکتر منم یکی دوساله اینطوریم ولی فقد موقع استرس میگیره

یه بار یه دکتر دستمو گرف گف خیسه دستت طبیعی نیس استرسی هسی گفتم گف همونه پس شاید خطری باشه برو😊😊😊😁

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

حتما این قرص رو بگیر صبح ظهر شب بخور خیلی کمترش میکنه واس من حتی یک مدت قطع شد قیمتش هم پارسال ورقی ۴ تومن بود شش تا داش هرورق

اره عمل رو میترسم دکتر بهم گفت امکان فلج شدن هست منم گرخیدم نرفتم...اره این قرص رو یه دکتر برام داد ...

ن مشکلی نداره ولی بیشتر از شش ماه نباید مصرف شع.باید قط کنی یکی دو ماه بعدش باز اگ نیاز بود بخوری.من خودم وقتایی ک استرس دارم بیشتر عرق میکنه خیس خیس میشه

2706