1232
1247

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156

من یه دستور ساده میزارم شاید امشب بدرد شما نخوره ولی درود خیلی خوبه صبحانه یا مهمان دارم یا هوس میکنم درست میکنم همش.یک پیمانه آرد نصف پیمانه شکر نصف پیمانه ماست یه تخم مرغ.یه قاشق چای خوری بکینگ پودر.قاطی میکنی تو روغن سرخ میکنی

1233
دستورشو بزار گلم

۲تخم‌مرغ، ۱لیوان ارد ،نصف لیوان شیر ،نصف لیوان شکر ،نصف لیوان روغن، بکینگ پودر ۱ق مربا خوری ،وانیل ا ق چای خوری ، من دو سه قطره گلاب و یه ذره هل می ریزم مزه کیک یزدی بگیره ،تخم مرغ و شکر و وانیل و بزن ،بعد شیر  بعد مواد خشک و بعد روغن، من تو ماهیتابه تفلون کوچیک که چرب کردم روی گاز با شعله پخش کن میپزم، شعله کم‌

من یه لیلی میشناسم مهر شو از مجنون گرفت .....

اول ۲ تا تخم مرغ  زرده و سفیده اش جدا کن

سفیده را حسابی بزن که سفت بشه

بعد یک پیمانه شکر و وانیل را جداگانه به هم بزن. بهش ۱ پیمانه ارد و کمی بکین پودر هم اضافه کن. من نصف پیمانه اب جوش هم اضافه میکنم

در اخر سفیده را ارام بهش اضافه کن و بگذار داخل فر

1167

این چیزی که بهت میگم الان به دردت نمیخوره چون شکلات اینا میخواد ولی یه بار حتماااا درست کن چون عالییی میشه 

تو گوگل سرچ کن «براونی شف طیبه» دستورشو برات میاره مرحله به مرحله توضیح داده خیلیییی خوب میشه 

بروید لای‌ زندگی!                                                     غلت بزنید خوشی را!                                            ببوسید همان را که باید...                                      بیرون خبری نیست!                                                 #صابر ابر

مواد لازم

کیک اسفنجی رژیمی

۴

مواد اصلی

آب جوش

۲ قاشق غذا خوری

بیکینگ پودر

۱/۲ قاشق مربا خوری

تخم مرغ

۲ عدد

وانیل‏

۱/۲ قاشق مربا خوری

شیره انگور یا خرما

۱/۲ پیمانه

آرد سفید

۳/۴ پیمانه

کلمات کلیدی

کیک اسفنجی رژیمی

طرز تهیه

درجه سختی

زمان تهیه ۵۰

دقیقه

زمان پخت ۳۰

دقیقه

۱

فر را در دمای ۱۸۰ درجه ی سانتی گراد تنظیم کنید. پیش از آماده شدن مواد، فر به اندازه ی کافی گرم خواهد بود.

۲

تخم مرغ ها را در ظرفی بشکنید و ۱۰ دقیقه با همزن بزنید تا پف کند و پوک شود. ممکن است سرعت همزن تان کم باشد و برای پف کردن تخم مرغ ها، زمان بیشتری نیاز داشته باشید.

۳

شیره، وانیل و آب جوش را به تخم مرغ های پوک شده اضافه کنید و به خوبی مخلوط کنید.

۴

آرد و بکینگ پودر را در ظرفی جداگانه مخلوط کنید و سه بار الک کنید تا کیک به خوبی پف کند.

۵

آرد و بکینگ پودر مخلوط شده را به ظرف تخم مرغ ها اضافه کنید. فراموش نکنید که باید آرد را اندک اندک وارد مواد کنید و به آرامی با دست و به کمک لیسک هم بزنید. بهتر است موقع مخلوط کردن مواد، دست تان را دور ظرف و در یک جهت بچرخانید.

۶

قالب مناسب را چرب کنید و روی آن آرد بپاشید تا راحت تر جدا شود. مواد را داخل قالب بریزید و به مدت نیم ساعت در فر بگذارید

استارتر میشه تاپیک آخر قفل کنی رفت تو پربازدبد کاش بتونم عکسام پاک کنم 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را .....توانی براورد خدایا ....