2733
2734
عنوان

تکونای جوجوووو

122 بازدید | 9 پست

سلام خانوماااا😍یه سوالی ذهن منو بدجور مشغول کرده.من نی نیم ماشالله هزار ماشاالله خیلی پرجنب و جوشه.ولی وقتی من میرم حموم اصلا تکون نمیخوره.کاملا ساکته ساکته.کسی همچین تجربه ای داشته‌؟؟؟میدونین دلیلش چیه؟؟؟

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی منم توحموم ساکته

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2731

من از هفته پانزده دیگه کاملا واضح حرکاتشو میبینم الانم که هفده هست کلی تو دلم میزنه البته من چون دومیم هست زودتر حس میکنم 

ولی توحموم انگار میرن میچسبن به کمر 😄دیگه خبری ازشون نیست حتی وقتی بزرگ میشن تا نه ماه

2738
من از هفته پانزده دیگه کاملا واضح حرکاتشو میبینم الانم که هفده هست کلی تو دلم میزنه البته من چون دوم ...

اره نی نی منم توحموم کلا میره روسایلنت😍😂

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤