2726
عنوان

نی نی با وزن بالا

56 بازدید | 7 پست

سلام 

مامانایی ک نینی با وزن بالا به دنیا آوردین میشه بگین چی خوردین چیکار کردین تو دوران بارداریتون

آخه من مادر شوهرم هی بهم کنایه میزنه ک تو یه بچه ریزه میاری میخوام نینیم تپلی بشه😥

توهم بگو نکه بقیه بچه گوساله بدنیا میارن

بگو اتفاقا بچه هرچی ریز تر زایمانش راحت تر

بعدشم سالم باشه کافیه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ولی روزی هفت تادونه زیتون

و چهار ده تا دونه بادام درختی 

باعث تپلی شدن بچه میشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم بگو نکه بقیه بچه گوساله بدنیا میارن بگو اتفاقا بچه هرچی ریز تر زایمانش راحت تر بعدشم سالم باش ...

بهش میگم ولی اون ب گوشش نمیره که هر جا میریم با هم تو جمع میگه تو یه بچه ریزه میاری😞

میگه من بچه هام بالای ۴ کیلو بودن از بچه ریزه خوشم نمیاد😑

2728
زیتون سبز؟؟ گردو خوردنم تاثیر داره؟؟یا فقط بادوم؟

اره زیتون شور یا اگر پروردشو دوست داری

روزی یدونه گردو برای ترک نیوفتادن بدن خوبه

بادوم برای تپلی شدن نی نی

اره زیتون شور یا اگر پروردشو دوست داری روزی یدونه گردو برای ترک نیوفتادن بدن خوبه بادوم برای تپلی ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییات 

ایشالا بارداری خوبی داشته باشی😊😊

مرسی عزیزم بابت راهنماییات  ایشالا بارداری خوبی داشته باشی😊😊

سلامت باشی همچنین شما