2737
2734

قديما موقع دفع با كف صابون مقعد رو اماده ميكردن

كمي با روغن شكمش ماساژ بده فكر كنم در جهت عقربه هاي ساعت

در زمينه خوراكي هم نميدونم ك مثلا اب انجير خيس داده شده مشكلي باشه يا نه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زود هویچ و سیب زمینی دادی عزیزم

یدفع چلوکباب میدادی😊

چند روز لعاب برنج باید بدی 

حالاهم اگه خانوما مورد مشابه نداشتن تجویز دکخرو بت بگن زنگ بزن دکترش

یا بنظرم تا فردا که دکتر ببری فقط شیرتو بده

فوقش یکم قنداق با اب گرم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

عزیزم با روغن زیتون شکمشو ماساژ بده .یبوسش برطرف میشه.

منم پسرم اینجور بود

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

چون اولشه. پسرمنم اول شروع کردم به دادن غذا یبوست گرفت

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2738

سلام حریره برای شروع سنگینه یکم باید از چیزای ساده شروع کنید مثل لعاب برنج . بهترین شکل شروع اینه که همون برنامه پشت کارت بهداشت رو انجام بدید به ترتیب . و یبوست که میگید ایا بچه فقط شکمش کار نکرده یا مثلا زور میزنه دفع کنه نمیاد گریه و بی قراری داره ؟ اگر صرفا شکمش کار نکرده تا دو سه روز طبیعی هست چون غذای سفت دیرتر هضم میشه و روند مزاجش داره تغییر میکنه اگر اذیت نیست و فقط دفع نداره نگران نباشید حریره دیگه ندید سوپ ساده درست کنید توش کره بریزید تا چرب باشه شکمش کار میکنخ

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚