2410
2553
عنوان

نی نی زیر یک سال 🍼🍼🍼

147 بازدید | 18 پست

خانوما هر کی هر تجربه ای داره در مورد نشانه های مشکلات و بیماری برای کودکان زیر یک سال و نوزادان لطفا بگه تا بهم کمک کنیم اگه نشانه ای دیدیم که تجربه ای نداشتیم مطلع بشیم و به موقع اقدام برای رفعش کنیم ، هر کدوم از ما با یه سری مشکلات و بیماری ها برخورد کردیم که مجبور بودیم برای حلش تلاش و تجربه و اطلاعات کسب کنیم پس یه سری جزییات رو میدونیم که خیلی های دیگه نمیدونن ، چه خوب میشه اینجا که نی نی سایت هست یه همچین تاپیک هایی باشه که بشه بهش رجوع کرد (تاپیک جامع) اگه این تاپیک جامع بشه که خیلی خوبه وگرنه هم لطفا هر کی تاپیک مرتبط و مفیدی میشناسه لطفا لینکشو بذاره ممنون میشم...😘😘😘

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی کسی حوصله به اشتراک گذاشتن تجربیاتش رو نداشت ؟! 😔😔😔

دختر من  ۲٫۵ ماهشه و اولین بچم هست وگرنه کلی تجربیات الان ریخته بودم وسط 😐😐

میگن دخترم ضربان قلبش تند میزنه و صدای اضافی در نوک قلبش هست ، کسی تجربه ای داره ؟

2456
یعنی کسی حوصله به اشتراک گذاشتن تجربیاتش رو نداشت ؟! 😔😔😔 دختر من  ۲٫۵ ماهشه و اولین بچم هست ...

زودرس یا نارس بودن احیانا؟

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

عزیزم تاپیک خوبی زدی اما متاسفانه کسی زیاد  طالب نیست انگار،اینهمه جامعه بد شده بخاطر بی توجهی همین مادرهاست اولین کسی هم اعتراض کنه همینا هستن 

وبعد اینکه هر بچه ای متفاوت با دیگریه مگه تو ریز ه کاری های بچه داری 

2714
۳۸ هفته کامل به دنیا اومد ولی خیلی کوچولو بود ۲۶۶۰ 

یکی از فامیلامون پسرش همین مشکلو داشت اتفاقا.

اکو .نوار قلب نگرفتی ازش؟

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
عزیزم تاپیک خوبی زدی اما متاسفانه کسی زیاد  طالب نیست انگار،اینهمه جامعه بد شده بخاطر بی توجهی ...

آخه انواع بیماری ها هستن که من نوعی که از همشون نمیتونم اطلاعات داشته باشم ، بهتر نیست یه تاپیک باشه که بگن مثلا اگه بچه ای فلان کاری بکنه نشانه فلان بیماری هست و بهتره چه زمانی و به چه شکل اقدام برای رفع بیماری یا مشکلش بشه ؟! هر کدوم از بازدید کننده ها فقط یکی از تجربیاتشون میگفتن اینجا تاپیک جامع میشد ولی حیف...😣

یکی از فامیلامون پسرش همین مشکلو داشت اتفاقا. اکو .نوار قلب نگرفتی ازش؟

فردا ۸ صبح بیمارستان رجایی وقت داریم ، خدا کنه طوری نباشه ، راستی پسر فامیلتون چی شد در نهایت ؟

فردا ۸ صبح بیمارستان رجایی وقت داریم ، خدا کنه طوری نباشه ، راستی پسر فامیلتون چی شد در نهایت ؟

انشاالله ک مشکلی نباشه .

پسر فامیلمونو اونم نزدیک ۲ ماهش بود گفتن ی صدایی نزدیک قلبش شنیده میشه .

الان ک ۶ ماهشه خوب شده ☺

انشاالله ک مشکلی نباشه . پسر فامیلمونو اونم نزدیک ۲ ماهش بود گفتن ی صدایی نزدیک قلبش شنیده میشه . ...

خدا رو شکر ، شنیدم اکثرا بچه هایی که تازه به دنیا اومدن اگه چنین مشکلی دارن بعد چند مدت خوب میشن ، خب خود این یه انتقال تجربه هست که بقیه مادرایی امثال من خیلی نگران نشن 

خدا رو شکر ، شنیدم اکثرا بچه هایی که تازه به دنیا اومدن اگه چنین مشکلی دارن بعد چند مدت خوب میشن ، خ ...

انشاء الله نی نیت مشکلی نداشته باشه 

نی نیت چن کیلوع بود دوماهه

انشاء الله نی نیت مشکلی نداشته باشه  نی نیت چن کیلوع بود دوماهه

امروز بهداشت بردم گفت ۴۵۳۰ شده که ۲٫۵ ماهشه ، گفت رو نموداره همه چیش 

2706