2726

حالا امروز خواهرشوهرم اومد خونمون گفت مامانم اینا همه باهات قهر کردن ..گفتم اخه وقتی نمیدونید سرچی دعوامون شده چرا میگید تقصیر من بوده

بعدش هم گفت مامان و بابام باهات قهرن .گفتن ن زنگ میزنیم ن میریم خونش دیگه😑😑از بعد دعوامون هم حتی یه بار بهم زنگ نزنن که بپرسن چت بود اصلا خیلی ناراحت بودم اخه عروسشونم ارزش یه زنگ زدن هم نداشتم پیششون یعنی؟؟؟

حالا میگم بنظرتون من زنگ برنم بهشون حالشونو بپرسم؟؟

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=86374699]اصن با کی قهر کردی ؟[/QUO

عید با همسرم دعوام شد خونه پدرشوهرم اینا ولی هیچی ب اونا نگفتم

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
2728
[QUOTE=86374699]اصن با کی قهر کردی ؟[/QUO عید با همسرم دعوام شد خونه پدرشوهرم اینا ولی هیچی ب اونا ...

تو خونه پدرشوهرت دعوات شد اصلا نباید اونجا دعوا میکردی خیلی کار اشتباهیه که جلو دیگران دعوا کنید...

تو خونه پدرشوهرت دعوات شد اصلا نباید اونجا دعوا میکردی خیلی کار اشتباهیه که جلو دیگران دعوا کنید...

بله چشممم مادربزرگ😑😂اونش ک دیگه تموم شد ولی ناراحتم ک یبارم حالمو نپرسیدن 

مامانبزرگ؟؟؟؟؟؟؟؟😡😡😡

شبیه مامان بزرگا نصیحت کردی ی لحظه😂😂

به بزرگی خودتون ببخشید😐😐😐عجبااا

فداتشم ناراحت نشو💜حالا بنظرت زنگ بزنم بهشون؟؟؟اخه یعنی زندگی پسرشون انقد بی ارزشه ک زنگ هم نزدن ببینن چی شد اصلا

نه زنگ نزن..با شوهرت اشتی کردی؟اگه اشتی هستی که مثل قبلا رفت و امد کن.

اره اشتی کردیم..من نمیخواستم ب خانواده خودم بگم ک دعوامون شده ولی یه نفر از خانواده اونا ب بابام گفته بود به خواهرشوهرم گفتم اگه براشکن مهم بودیم به خودم زنگ میزدن ببینن چمه ن به خانوادم

شبیه بچه ها خبرچینی کردن گفتن