2726
عنوان

کمککک توروخدا مامانااااا

70 بازدید | 7 پست

بچه ها من دخترم شدید توی عید سدماخورد و ویروس اسهال و استفراغ گرفت.خلاصه با کلی دارو خوب شد یعنی خیلی بهتره..اما الان داره چرک خشک کن کوآموکسی کلاو میخوره...این اسهال لامصبش بند نمیاد...هنوزم یکم هس...نمیدونم از عوارض داروشه؟شما تجربه داشتین؟ اینم بگم دخترم ۱۰ ماهش شده و دندون نداره..یکم لثه اش متورم شده ولی خب خبری از دندون نیس

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

برای اسهال انتی بیوتیک معمولا آزیترومایسین میدن من دیگه بعد از دو تا بچه حرفه ای شدم 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
برای اسهال انتی بیوتیک معمولا آزیترومایسین میدن من دیگه بعد از دو تا بچه حرفه ای شدم 

آزیترومایسین هم همون اول سرماخوردگیش بهش داد دکتر

کپسول پروبیوتیک خورد اونوقت برا اسهالش..الان نمیدونم اونو بدم دوباره؟

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزیترومایسین هم همون اول سرماخوردگیش بهش داد دکتر کپسول پروبیوتیک خورد اونوقت برا اسهالش..الان نمید ...

اگر الان مشکلش فقط اسهاله بهش جوشانده نعنا  و پونه خشک بدین. اکر بهتر نشد آزیترومایسین ترجیحا خارجی 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2728
اگر الان مشکلش فقط اسهاله بهش جوشانده نعنا  و پونه خشک بدین. اکر بهتر نشد آزیترومایسین ترجیحا خ ...

همون زیترومکس منظورته؟اونو خورد دوره ۵ روزشو

بچم خیلی تپلی بود آب شده اصلا از بس گ بهش فشار اومد بااین مریضی لعنتی😢😭😭😭😭

همون زیترومکس منظورته؟اونو خورد دوره ۵ روزشو بچم خیلی تپلی بود آب شده اصلا از بس گ بهش فشار اومد با ...

مبدونم چی میگین متاسفانه اسهال استفراع خیلی زود بجه رو اب میکنه. وقتی خوب شد او عذاش سویق کودک بریزین جون بگیره  راستی سویق سنجد برای اسهال خوبه

ممکنه از آنتی بیوتیک باشه زنگ بزن دکترش

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله