2726

یعنی روم نمیشه با مایو منو ببینه همم

شوهرم هی اصرار داره که برو ومنم بهشون گفتم مهدیه هم میاد بچه رو هم نگه میدارم ولی میترسم برم ویهو مادرشوهرم بگه بمیرم بچه ینی شوهر من اذیت شد کوفتم شه از طرفی اگه خواهرشوهرم همراهمون بود حرفی نداشتم الان یکم معذبم 

شوهرمم کوتاه نمیادمیگه باید بری گوشاتو ببند چشماتو وا کن بپر تو استخر

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی 

اخه مگه ادم با خانواده شوهر میره بیرون به ادم خوش میگذره؟😂😂😂😂😂😂

برو اشکال نداره 

به خاطر شوهرت برو

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2728

من الان دقیقا نفهمیدم مشکلت چیه از مادرشوهرت خجالت میکشی یا از تو استخر رفتن ؟!

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

مگه مادرشوهرا استخر میرن

من فک میکردم فقط میشینن برای عروسشون خط و نشون میکشن😂

خدایا میدونم به وقتش بهترینهارو برام رقم میزنی   سال ۱۴۰۲ /قسمت دوم امضام مال سال ۹۸ هستش عوضش نکردم گیر ندین به امضام /عقد هستم /تیکر تاریخ عروسیمو نشون میده اگه خدا بخاد و یاریمون کنه میرم سر خونه زندگیم ..‌. 

ببخشید یه سوال پیش اومد برام گوشاتون رو چه جوری میبندید و با چشم باز قراره شیرجه بزنید🤓

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
ببخشید ولی مگه نباید چشو بست گوشو وا کرد    

نه منظورش این بوده اگه مامانش چیزی گف نشنوم 

تازه من تو اب چشمام بازه☺

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

شوهرت چه اصرار بیجایی داره آدم میخواد بره استخر خوش بگذرونه نه معذب باشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
از اندامت خجالت میکشی؟

نه از اون بابت کاملا مطمعنم فقط از نیمه لخت بودن جلوی مادرشوهرم خجالت میکشم اخه خیلی دقیق نگاه میکنه اگه مثلا منو با تاپ وشلوارک یهویی ببینه اخه خونمون تو یه ساختمونه

2706