2737
2734

پسرم ۱۴ ماهشه به التش دست زدنی دادمیزنه نمیدونم چه ایرادی داره الان مامانمم یه کم نگرانم کردچیکارکنم لطفا جواب بدین 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ختنه اش کردین؟

اره دوماهگی ،خیلی بد ختنه کرد دکتره 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
عفونت ادراری داره شاید

تازه چکاپ کامل و ازمایش دادم هنوز جوابش نیومده ،از ازمایش معلوم میشه دیگه؟؟

2738
مشکلی نیست برای اطمینان خاطرت ببرش پیش دکتر

دکتر چی؟؟

پسر من بعداز ختنه هنوز که هنوزه اجازه نمیده دست بزنم میگه درد میکنه الانم ۸ سالشه

فک نکنم اخه درد کنم بعد اینهمه سال ،میگم نکنه از ختنه اش باشه ،چون خیلی بد ختنش کردن ،

فک نکنم اخه درد کنم بعد اینهمه سال ،میگم نکنه از ختنه اش باشه ،چون خیلی بد ختنش کردن ،

نمیدونم ولی ختنه ی سختی داشت طفلی

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
نمیدونم ولی ختنه ی سختی داشت طفلی

اره پسر منم

منم همین الان واسه بیضه پسرم تاپیک زدم 

حساسن رو الت و دم و دستگاهشون دردناکه انگار 

البته پسر من واسه بیضه ش میگه آی

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
تازه چکاپ کامل و ازمایش دادم هنوز جوابش نیومده ،از ازمایش معلوم میشه دیگه؟؟

بله عزیزم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706