2703
2553

سلام

رفتم دکتر گفت برو سونو بده اگه کیستت زیر8سانت بود اقدام کن.

میخوام تو اوایل خرداد اقدام کنم.

نمیدونم این ماه برم سونو یا ماه دیگه که روز تخمکگذاریمو نشون بده واسه جنسیت.از طرفی هم میترسم ماه دیگه دیر باشه و کیستم بزرگتر بشه یامشکل خاصی پیش بیاد.

این ماه برم بنظرتون یا ماه دیگه؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب سلامتی خوب زودتر اقدام کن همین روزا

ممنون عزیززم

میخوام رژیم دختر بگیرم و بهمن به دنیا بیاد

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
2720

عزیزم‌ چون قصدت جدیه همین ماه برو ک کیستی بود تا ماه بعدم کلی جواب بگیری دیرتر نرو خیالتم راحت شه

انشاالله ک بااولین اقدامت زودس مامان شی

من خودم هیچیم نبود سالم بودیم ولی تو چهارمین ماه اقدامم باردار شدم البته تواین ۴ماه هر یه روز درمیون نزدیکی داشتیم شیر و عسل زیاد میخوردم و رفتم دکتر بهم اسید فولیک و داروهای تقویتی داد خوردم 

بعدشم اسید فولیکو حتما حتما بااااید بخوری اولین توصیه دکتر همینه

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
از دکترت نظر بگیر اما هر چی زودتر بری بهتره خیال خودت هم راحت میشه

خیال راحتی بابت کیست؟

میترسم کوچیک شده باشه بعد بزارم ماه دیگه اقدام کنم بزرگ بشه.

دیروزم مطب دکترم بودم،یادم رفت بپرسم،تلفنی هم جواب نمیده،مطبش دوره.

خیال راحتی بابت کیست؟ میترسم کوچیک شده باشه بعد بزارم ماه دیگه اقدام کنم بزرگ بشه. دیروزم مطب دکتر ...

منظورش اینه تو اقدام بیخیال باش استرس سمه و جواب نمییگری تو نزدیکی هم فقط ب لذتش فکرکن

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2714
عزیزم‌ چون قصدت جدیه همین ماه برو ک کیستی بود تا ماه بعدم کلی جواب بگیری دیرتر نرو خیالتم راحت شه ا ...

نی نیت دختره،رژیم یا کار خاصی کردی دخمل شد؟

عزیزم  آنقدر بچه دار شدن سخت شده که ما فقط منتظریم باردار بشیم کدوم ماهش شدن و دختر پسرش فرقی نداره 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

سونو برای تعیین جنسیت و کی باید رفت؟مثلا من ماه دیگه بخوام اقدام کنم کی برم سونو بدم؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

یه سری مطالب آموزشی خوب! روی کلمات آبی کلیک کن تا بازشه:

معیار‌های ازدواج

تداوم عشق در زندگی مشترک

افسردگی و تنهایی

افرادی که گریه می‌کنند قوی ترند!

رفتار با کودک بعد از طلاق

کودکان و نوجوانان: مهارت دوست یابی کودک

علت میل به تنهایی در نوجوان

کودک خجالتی

کودک اجتماعی

پرخاشگری کودکان

به نام خدای مهربان*الهم صل علی محمد و آل محمد*