2737
2734

بیاین بگین بخندیم دلمون وا شه..

من خودم یه عروسی رفته بودم طرف دختر عمه عروس بود بعد با ۱۹سال سن یه تل سبز گذاشته بود ازین پلاستیکیا بعد لباسش عروسکی کرم رووووووشن و کوتاه با ساپورت کلفت مشکی😑و از همه جالبتر کفشش بود که همه هنگ کرده بودن وقتی دیدن کتونی مشکی ازین لژدارهایی که پارو گنده نشون میده پوشیده بود اون وسط شلنگ تخته مینداخت همه داشتن پچ پچ میکردن 😑

خدایی بعضیا چقد بد سلیقن اخه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید لباس دیگه ای نداشته 

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2738

از زیر لباس دکلته سبز بد رنگ زیر سرافونی پوشیده بود🙄🙄🙄همشم وسط بود ول کنم نبود

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

تموم لباسای دخترخالم

لباسایی ک اندیشه فولادونن میپوشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من یه عروسی رفدم یکی شلوارک لی پوشیده بود ولی معلوم بود شلواری شو جر داده بود😐 و با تیغ پاره پارش کرده بود و نخاشو آویزون   تازه خشتکشم به نظر پاره میومد یه چیزایی معلوم بود   😐

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706