2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رو خود شیشه شیر میزنه برای چه سنی مناسبه . من اول دکتر براون استفاده میکردم الان دخترم ۸ ماهشه چیکو ۳ سوراخه استفاده میکنه. فکر کنم رووش زده بود از ۴ ماهگی میشه اما جریانش براش سریع بود از ۶ ماهگی براش خوب شد

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
چند سوراخه بود عزیزم

ببین عزیزم معمولا از ۶ ماه ب بعد دوسوراخه استفاده میکنن ولی اگه کوچولوت شیر رو کم کم میخوره ممکنه با دو سوراخه مشکل پیدا کنه ،من برا دخترم شیشه babisil  خریدم اونم فروشنده گفت ب نظرم یه سوراخه بگیر تو گلوش شیر نپره البته من دخترم ۳ ماهشه ،شما باید ببینی نینیت چطور شیر میخوره 

بچه ی من هیچ شیشه شیری و نگرفت چنتا مدل مختلف هم امتحان کردیم . چیکو ، ناک  بی بی لند هی اور شی و... اما فقط اونت و گرفت اونم مدل نچرال فقط اولش اشتباه کردم 330 میل گرفتم برای بچه 2 ماهه که سرشیشه اش برای 6 ماهه بود شیر ازش زیاد میومد که یدونه دیگه خریدم 125 میل طلقی خیلی عالیه فقط مدل تقلبیشم اومده جعبه و شیشه عین خوب اصلی فقط یه تفاوت های جزئی داره من یدونه دیدم به جای avent نوشته بود avet  یدونه ن نداشت که اصلا ادم نمیهفمه من خودم آنلاین از یه سایت خریدم راضی بودم لینکشو میذارم شاید بدرد کسی بخوره

https://madaraan.ir/ghaza-khori-nozad/baby-bottle/avants-baby-milk-bottle/