2733
2739
عنوان

بچم تکون نمیخوره کسی تجربه داره؟😔

2146 بازدید | 48 پست

سلام دوستان.۳۳ هفته و ۳ روزم.دیروز رفتم دکتر آزمایش دادم و عفونت ادراری داشتم.مشکلی نبود تا دیشب.از سر شب اصلا تکون واضح نخورد هرچی خوردم فایده نداشت.فقط در حد نبض خفیف میزنه گاهی اوقات.صبح رفتم مرکز بهداشت صدای قلبشو گوش داد گفت خوبه و صبر کنم تا بعد از ناهار اگه تکون نخورد برم بیمارستان.الان ناهار خوردم یه شربت عسل هم خوردم ۱۰ دقیقس دراز کشیدم فقط نبض خیلییییی خفیف پایین شکمم میزنه.تا نیم ساعت دیگه اگه تکون نخورد میرم بیمارستان ولی اگه کسی تجربه داره خواهشا یچیزی بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو بیمارستان اگر میبینی تایم زیادیه تکون نمیخوره 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

برو بیمارستان ببین بندناف نپیچیده باشه دور گردنش چرا انقد بیخیالی

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.

سلام عزیزم.مشکلی نداره 

نی نیت ماشالا بزرگ شده جاش تنگه همون نبضم خوبه

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2738
من وقتی حامله بودم وقتایی که بجه تکون نمیخورد چند بار دست میکشیدم رو شکمم بچمم دوتا میزد جوابمو میدا ...

استرسهای ماه آخر از همه زمانهای بارداری بدتره بنظرم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
برو بیمارستان ببین بندناف نپیچیده باشه دور گردنش چرا انقد بیخیالی

مگه میشه بیخیال باشم به حرف ماما تو مرکز بهداشت گوش دادم.الان تا نیم ساعت دیگه میرم

خانوما وقتی باردارید خیلی مراقب باشید دور از شما ایشالا واسه کسی پیش نیاد ولی تو این دوران خیلی اتفاقا افتاده وقتی بهداشت گفته برو دکتر چرا از ما میپرسی

من رفته بودم زایمان ی خانوم ۳۲ هفته زایمان کردن بامن

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
مگه میشه بیخیال باشم به حرف ماما تو مرکز بهداشت گوش دادم.الان تا نیم ساعت دیگه میرم

برو بخدا من خیلی رو بچه حساسم شما میگید من اینور فشارم میفته 

خانوما وقتی باردارید خیلی مراقب باشید دور از شما ایشالا واسه کسی پیش نیاد ولی تو این دوران خیلی اتفا ...

بهداشت گفت بعد از ناهار دراز بکش اگه تکون نخورد برو من تازه ناهار خوردم حتما میرم.اینجا پرسیدم که از نگرانی در بیام

استرسهای ماه آخر از همه زمانهای بارداری بدتره بنظرم

آره از من ماه شیش بهم گفت چند دور بند ناف دور گردنشه ولی من دیگه سونو نرفتم از بس این دکترا ادمو میترسونن.  حتی دکتر هم نمی رفتم 😅😅

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
بهداشت گفت بعد از ناهار دراز بکش اگه تکون نخورد برو من تازه ناهار خوردم حتما میرم.اینجا پرسیدم که از ...

بچه من تکون نمیخورد ۳۵ هفته بودم زایمان کردم شب پسرمم ۳۶ هفته سر اینا خیلی حساسم

2706