2737
2734
عنوان

دیجی کالا دیونم کرده دیگه

229 بازدید | 13 پست

قبلا خیلی منظم تر با کیفیت تر کالاهارو میفرستادن 

من ست بانکه وینتج سفارش دادم قبل عید وقتی اوردن باز کردم دیدم شکسته با بدبختی تو تعطیلات پست کردم حالا دوباره فرستان بازم درب یکی از بانکه ها شکسته جای اهنیشم جوشش باز شده . کلافه شدم دیگه

مینا قری هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرم نخرین ازش بی کیفیت شده منم گوش گیر سفارش دادم اصلا شبیه تو عکس نبود🤨

من قبلا خیلی ازش خرید کردم نمیدونم چرا جدیدا اینجوری شده. بسته بندیش داغون

مینا قری هستم
2738

عزیزم چیزای شکستنی دیگه سعی کن حضوری بگیری حالا میخوای دوباره پس بدی؟ منم قبلن هرچی از دیجی کالا سفارش دادم راضی بودم و زود میاوردن چند روز پیش چند تا چیز سفارش دادیم هنوز به دستمون نرسیده با این حال که تهرانیم.

عزیزم چیزای شکستنی دیگه سعی کن حضوری بگیری حالا میخوای دوباره پس بدی؟ منم قبلن هرچی از دیجی کالا سفا ...

اره دیگه مجبورم پس بدم ولی این بار دیگه میگم پولو بریزن ب کارتم . 3روزه میرسه بدستت . پیامک ک برات میاد تحویل دادن ب پست دو روز بعدش دستت رسیده

مینا قری هستم

اتفا قا من یک ضد آفتاب میخواستم از دیجی کالا بخرم که قیمتش تقریبا ۳۰ تومن با بیرون فرقش بود گفتم شاید تاریخ انقضاش گذشته ای کاش میخریدم اگه تاریخشم گذشته بود بعد پسش میدادم.

اتفا قا من یک ضد آفتاب میخواستم از دیجی کالا بخرم که قیمتش تقریبا ۳۰ تومن با بیرون فرقش بود گفتم شای ...

منم چند وقت پیش ضد افتاب گیاهی سفارش دادم خوب بود . دیجی لوازم ارایشش از لحاظ تاریخ خوبه . مگر اینکه بهت نسازه

مینا قری هستم