2733
2734

یکماهه زایمان کردم بعد یه حاملگی شدیدددسخت دیابت و انسولین فشاربالا کلیه دردای شدید ک دو دفعه حتی عمل شدم بعد رایمانم بچم چن روز بستری شد بیمارستان الان بشدددت حال روحیم خرابه خونه مامانمم ولی بنده خدا پیره نمبتونه خیلی کمکم باشه همینقدر ک غذامون رو آماده کنه زیادی لطف کرده بچمم خیلی بی خوابه منم اصلا ب شب بیداری عادت ندارم همش میترسم نکنه من بخابم بچم بالا بیاره زبونم لال خفه بشه نکنه بیفته رو بینبش نتونه نفس بکشه چون بچه قبلیم نارس بود خیلییی چیزا رو بایدمراعات میکردم آخرشم بعد۳۱ روز نموند الان شدید میترسم چیکارکنم توروخدا یه چیزی بگین دلم قرص بشه.ممنونم

شوهرمم کارش از ۷صبح هست تا۱۱ شب روزی سه چهاردفعه میاد سرمیزنه بهم ولی متاسفانه فقط فک میکنه میوه و گوشت و مرغ بخره بیاره شکمم سیر باشه دیگه وظیفش تمومه مهر و محبتی عشقی هیچی ب هیچی 😔

به نظرم برو ورزش صبحا به باشگاه ثبت نام کن ورزش کن کلی رو روحیه آت موثره و همچنین اینکه خیلی زود هیکلت رو فرم میاد

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نگران نباش هیچ اتفاق بدی نمیفته تا جایی که میشه نور طبیعی خونه رو زیاد کن موسیقی لایت پخش کن با صدای کم  به حدکافی اب بخور ولرم باشه البته کافی بخواب و به تغذیه ات برس چیزایی مثل ابگوشت و سیرابی پخته شده و گوشت توی شیشه بخور پرخوری اصلا نکن جوری که معده ات سنگین بشه و میوه و سبزی تازه و سالم  عصرها بخور چندتا بادام خام و خرما هم صبح بخور دوست من .بچه رو به خدا بسپر که مهربان ترین مهربان هاست

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

سوره جاثیه بخون برای حفظ فرزند 

آیت الکرسی هم زیادبخون 

همه چیز بخودت بستگی داره میتونی اینقدر به اینا فکرکنی و ضعیف وناتوان بشی یانه برعکس قوی ظاهربشی 

بهرحال فکراین شب بیداریا ونگهداری فرزند رو کردی که باردارشدی

یه مادرقوی باش 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
اصلا نگران نباش هیچ اتفاق بدی نمیفته تا جایی که میشه نور طبیعی خونه رو زیاد کن به حدکافی اب بخور ولر ...

ممنونم عزیزم...بنظرتون بخابم واسه بچه اتفاقی نمیفته من در صورتی میخابم ک بگم مامانم دوساعت بشینه بالا سرش نگاش کنه یوقت بالا نیاره😔😔

2738
ممنونم عزیزم...بنظرتون بخابم واسه بچه اتفاقی نمیفته من در صورتی میخابم ک بگم مامانم دوساعت بشینه بال ...

چرا باید بالا بیاره قشنگ اروغشو بگیر و باهمدیگه بخوابین بعدم ادم مادر میشه اینقدر خوابش سبکه که با یه صدای کوچک بچه بیدار میشه این فکرا رو نکن و خودتو و مادرتو اذیت نکن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
سوره جاثیه بخون برای حفظ فرزند  آیت الکرسی هم زیادبخون  همه چیز بخودت بستگی داره میتونی ...

من اصلا فکرشم نمیکردم بچه داری اینطوری از پا بندازه منو الان همش حس میکنم اوندفعه نتونستم مادر خوبی باشم در حق این باید بهترین باشم ولی نمیتونم کم آوردم 

من اصلا فکرشم نمیکردم بچه داری اینطوری از پا بندازه منو الان همش حس میکنم اوندفعه نتونستم مادر خوبی ...

انشالله میتونی فکرای منفی نکن 

مثبت فکرکن خدا خواسته که بهت فرزند داده پس از لحظات شیرینتون استفاده کن 

بعدهم به پهلو بخوابونش اگر بالا آورد میریزه بیرون پشتش بالشت کوچولو بزار طاق باز نزار بخوابه 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706