2733
2734
عنوان

مامانی ک بچشون آلرژی داشته بیاید

120 بازدید | 11 پست

۷ماهو۱۸روزشه وزنش ۷و۲۵۰ ولی قدش و دورسرش خوبه فقط وزنش کم اضافه میشه چ چیزایی بهش بدم گوشت قرمز خیلی میارسم چون ب گوشت گاو حساسیت داره

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماهیچه گوسفندی براش بنداز تو شیشه آبشو بده هروز. تپلش میکنه

سوپِ سیب زمینی و مرغ و جعفری درست کن براش بجای مرغ رون بلدرچین بخر چاق کننده اس

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738
روغن زیتون شنیدم ب بچه حساسیتی میدن ولی خیلی ترس دارم بهش نسازه

روغن کنجد بده برارشدش هم خیلی خوبه.دکتر بچه من میگفت برا وزنگیری بهتره روغن مصرف خودمون روتو غذا ش بزیزیم اما روغن کنجد هم خوبه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
چی هست حساسیتی نیست

نه ترکبیی از ارد گندم و جو و سبوس هاشون. عدس . برنج. زنجبیل.و سنجد که به این میگن سویق کامل کودک که یک مولتی ویتامین طبیعی هست و هم اینکه باعث وزن گیری بچه میشه. امام صادق به خوردنش خیلی سفارش کرده . از جای اطمینانی هم باید خرید کنی که تازه باشه. از هر لحاظ عالیه واسه بچه

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
نه ترکبیی از ارد گندم و جو و سبوس هاشون. عدس . برنج. زنجبیل.و سنجد که به این میگن سویق کامل کودک که ...

تو سویق کودک زنجبیل نیست.  گندم و جو و سنجد هستش. 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ