2737
2734
عنوان

روز شرف الشمس

369 بازدید | 17 پست

19 فروردين از 11صبح تا 11 شب، شرف الشمس است و خورشيد در بالاترین نقطه آسمان قرار می گيرد كه حاجتها برآورده میشود.

سوره شمس را یکبار بخوانید و آخر هر آيه یکبار بگویید يا شَمْسِ الشَّمُوسُ وَ يَا أَنِيسِ النُّفُوسِ ادركنی  و یکبار به نمك يا آب فوت كنید و بعد از اتمام سوره بخورید.

التماس دعا

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچها دعا کنید خدا بمن یه پسر سالم بده لطفا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731

امروز زیاد ذکر بگید از ۱۱و پنج دقیقه ظهر تا ساعت ۱۱ شب مدام ذکر بگید

اگه تونستید به زیارتگاه برید اونجا ارتعاشات خیلی زیاده چون همه در اون مکان دعا میخونن

گفته شده امروز معادل شب قدر ارتعاش داره

پس حتما امروز رو جدی بگیرید و خدا را بسیار یاد کنید تا مسیر زندگیتون تغییر کنه

امروز مدام با وضو باشید با کسی بحث نکنید دلی رو درد نیارید

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2738

ممنون بابت یاد اوریت عزیزم

انشالله بحق صاحبین. امروز دعاهامون براورده بخیر بشه

میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری جوونا بخصوص آریا میترا منم یه دونه صلوات بفرستین به تن سالم و دل خوش بره سرخونه زندگیش  

دوستان عزیز خیلی  التماس دعا 

شفای مریض ها خوشبختی جوونا سلامتی پدر ومادرها 

دعا کنید خدا دل منتظرا را به سلامتی شاد کنه مادر بشن الهی امین

منم دعا کنید مادر بشم  به مامانم خیلی زحمت دادم اذیتش کردم حرص خورده  الانم باید غصه  بچه  نداشته منو  بخوره ممنون

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
چه ذکر هایی

در محل کارم هستم صلوات و استغفار 

شما هم هرچي مي توني بهترين ذکرها صلوات و استغفاره 

التماس دعا 

2706